Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2. vh-ban csendőrperben...

2. vh-ban csendőrperben kivégzett személyek listáját ismeri valaki? Szabolcs megye környékbeli csendőrök neve érdekelne

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 16:54
 1/6 anonim válasza:
Az itt fórumozó erősen szélsőjobbos beállítottságú HakapesziM és robgros(egyszerűen két nyilas...)nagyapja a kivégzett csendőrök között volt. Ezt biztosan tudom. Mindketten szabolcsi csendőrök voltak, közelebbről nyíregyháziak és a népet keményen sanyargatták. Aztán hazaárulás vádjával kötelet kaptak mindketten. Nagyapám mesélte hogy mindkét gazember napokig lógott a fán amíg a nyilas barátaik elvitték őket. És ennek a két gazembernek az unokái ITT fórumoznak.
2016. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az õsöm kemecsei csendõr törzsõrmester volt,59-ben végezték ki
2016. febr. 6. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:

'Az itt fórumozó erősen szélsőjobbos beállítottságú HakapesziM és robgros(egyszerűen két nyilas...)nagyapja a kivégzett csendőrök között volt. Ezt biztosan tudom. Mindketten szabolcsi csendőrök voltak, közelebbről nyíregyháziak és a népet keményen sanyargatták. Aztán hazaárulás vádjával kötelet kaptak mindketten. Nagyapám mesélte hogy mindkét gazember napokig lógott a fán amíg a nyilas barátaik elvitték őket. És ennek a két gazembernek az unokái ITT fórumoznak.'


Kisfiam, ugye tudod, milyen büntetési tétel jár rágalmazásért?

2016. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló!


Mi a rágalmazás ebben? Nem is rólad írt, hanem másról!

Egyébként baromi, jó hogy a "magukfajták" ilyenkor libsi módjára tudnak ajvékolni, ha meg ők mocskolódnak és uszítanak akkor az meg véleménynyilvánitás és szólásszabadság!


Kérdező!


Össze vissza írkálsz butaságot. Egyszer azt írod, hogy "2. vh-ban" másszor meg azt, hogy 59-ben végezték ki.

Ilyen interneten nem nagyon van. Illetve nem kéne ártatlan mártirként itt beállítani. Előtte néz utána, hogy mit műveltek a csendőrök 1945-ig Mo.-n!

2016. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ignéczi Károly,Kemecse. ;) csendõr törzsõrmester! Elnézést,rosszul fogalmaztam meg a kérdést; )
2016. febr. 6. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

'3. válaszoló!


Mi a rágalmazás ebben? Nem is rólad írt, hanem másról!'


Bezony én is szerepelek ebben.

'Az itt fórumozó erősen szélsőjobbos beállítottságú HakapesziM és robgros(egyszerűen két nyilas...)nagyapja a kivégzett csendőrök között volt.'


Mondhatnám becsületsértésnek is. Az egyik felhasználó név az enyém, ráadásul nyilasozott. Akkor hogy is vagyunk? Ja és nagyapám életében soha nem volt csendőr.

Sem apai, sem anyai ágon.

2016. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!