Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért hiszik...

A liberálisok miért hiszik azt, hogy aki nem ért 100%-ban egyet velük az agymosott fideszes?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is többször látok olyan kommenteket, ahol a felhasználó ellenzi a migránsok tízezrével való befogadását, és erre a liberális érzelmű felhasználók egyből a torkának ugranak, hogy "Mocskos fideszes!" vagy "Megvakultál a narancsködtől" stb.


Honnan ered a liberálisok körében az a tévhit, hogy aki nem ért egyet 100%-ban velük (meleg házasság, eutanázia, amerika-imádat stb.) az csakis valami fideszdroid lehet?



2016. ápr. 23. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tévedés, rólam a jobb oldal szokta azt hinni, h libsi fideszes vagyok :D
2016. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy ezt hiszik-e,de ha igen,gondolom ugyanazért,amiért a fideszesek szerint mindenki "ballibsi",aki kedveli a Fideszt,vagy épp nem mindenben ért vele egyet és ennek netán még hangot is ad.
2016. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ugyan ez van szélsőjobbos részről..ilyen ez. amúgy az eutanázia miért függne politikai hovatartozástól? Az egy nagyon jó dolog ha nem lennének az emberek beszükültek.
2016. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én voltam már fideszes, libsi, ballib, náci :)
2016. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

pfffff

Ez egy olyan dolog, amit MINDEN oldal csinál MINDEN fórumon, témától és az egyet nem értés tárgyától függetlenül. Ha szerinted ez kifejezetten a politikára és azon belül kifejezetten a liberálisokra jellemző dolog, akkor sajnos azt kell hogy mondjam rendkívül buta vagy.

2016. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a szoclibekkel leginkább az a legnagyobb baj, azonos kaliberű szélsőjobbos társaikkal ellentétben, hogy ők nem azzal kezdik, hogy magánvagyont akarnak közvagyonná tenni (pl többkulcsos SZJA-val)
2016. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

"a liberális érzelmű felhasználók egyből a torkának ugranak, hogy "Mocskos fideszes!"


Miért hiszed, hogy aki azt írja, hogy "mocskos fideszes" az egyből liberális érzelmű?

2016. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én liberálisnak tartom magam, ebből kifolyólag senkit nem hívok agymosottnak. Hiszek abban, hogy mindenkinek lehet véleménye, ami különbözhet is az enyémtől. Ez a liberalizmus lényege!


Ilyen megnyilvánulást liberális embertől legfeljebb akkor lehet látni, ha nyilvánvalóvá válik előtte, hogy a másik féllel nem lehet kommunikálni, mert nem hajlandó semmilyen, az övétől eltérő véleményt figyelembe venni, ÉS a saját véleménye mellett sem hajlandó érvelni. Bár az ilyen agresszív megnyilvánulásokat én akkor is ellenzem, de ez csak személyes vélemény.

2016. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok, még egy gondolat: ezen az oldalon egyébként se jelentenek semmit a címkék. Én is megkaptam már a politikai paletta összes árnyalatát, valaki lenácizott, más közölte hogy mocskos kommunista vagyok. És ezek között minden más is előfordult. Csak azért, mert a saját véleményem szoktam megírni, nem vettem át egy az egyben egyik világnézetet sem.
2016. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkire hiszik azt, hogy fideszes. Szoktak például náczikat is vizionálni. Meg amikor annyira be vannak állva, akkor mindenféle gyíkembereket is. Nem tudom mit szívnak, de jó erős cucc lehet.
2016. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!