Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem muzsikál a magyar...

Miért nem muzsikál a magyar liberális média arról, hogy több mint 20ezren tüntetek Hannoverben a Transzatlanti Egyezmény ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 25. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert senkit nem érdekel, hogy mi volt Hannoverben.
2016. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Na ja meg a TTIP sem érdekel kutyát sem...


Mert túl sokat nem írnak róla.

2016. ápr. 25. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyan ..é s szted ennek hol a jelentősége?
2016. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Értem én a provokálásod, de most őszintén, minden ilyen kisebb 20 ezres tüntetésről írjanak reggeltől estig? 20 ezer fő nem nagy tömeg, a vil minden részén tüntet ennyi ember naponta.
2016. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tüntessenek nyugodtan a közgazdaságból felmentéssel rendelkezők, majd megunják és hazamennek.
2016. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És melyik nem számolt be róla?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
És a kemtrélről se számolnak be meg a gyíkemberekről sem.
2016. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként én nem is értem a kérdezőt. Most arra gondol, hogy a csúnya libsi média elhallgatja a TTIP-t, vagy pedig számonkéri azt, hogy miért nem álltak be a tüntetők mögé?


Ugyanis a zöldek, a civilek, a balosok meg a szocik tiltakoznak leghangosabban a TTIP ellen. A Hannoveri tüntetést is ők szervezték. Tehát pont azok akiket itt libsinek szokás nevezni. Ebből kiindulva az lenne a logikus ha a "liberális média" a tüntetők pártján lenne. De a kérdés megfogalmazása inkább azt sejteti, hogy varázslatos módon a magyar liberális média, ami természetesen mindig a csúnya Nyugati balosokat szereti, most valamiért ellenük fordult...

2016. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

# 6/8 Időpont ma 11:00


He-he, kérdező FAIL. :-)

2016. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Muzsikál, de te nem azt nézed. Ezen túl, ez ott annyi, mint amikor itt - bármiért - kimegy az utcára 1200 ember. Kit érdekel, hiszen semmi hatása. Majd ha tartósan, tevőlegesen, legalább tízszer ennyien, akkor érdemes odafigyelni. Addig pedig megállapítjuk, nicsak, páran már észrevették. Ideje volt. És ennyi.
2016. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!