Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen álszent a Demokrat...

Miért ilyen álszent a Demokratikus Koalíció?

Figyelt kérdés
Felkaptam a fejem, mert ma azt nyilatkozta a DK, hogy "...felszólítjuk Polt Pétert..." két héttel ez előtt meg amikor a boltzár miatt volt nyilatkozat azt mondták ".. milyen jó, hogy a politika még nem szólhat bele az igazságszolgáltatásba..." Most akkor én vagyok a balga vagy ezek teljesen hülyének néznek, hogy a saját szájukba kak___nak bele?
2016. ápr. 26. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a kérdést, de talán más is van így ezzel.
2016. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeségetkérdezel.
2016. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Az jo ha felkaptad a fejed. Azt jelenti, hogy érzékeled a külvilágot. Azt hiszem ez nagy haladás nálad, ha nem csak azt hallod amit a vezéred, bölcs tanitomestered mond. Csak igy tovább! Mi neked szurkolunk.
2016. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kontextus nélkül valóban úgy tűnne. Ám meglepődnék, ha az utóbbi nem egy szarkasztikus/ironikus környezetben íródott volna :-) Lévén peti és vitya elég nagy haverok.
2016. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most jöttél még rá miféle banda? :D
2016. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na de,azért legalább azt odaírhattad volna,hogy mire szólítják fel?Hogy a mellékhelyiség meglátogatása után mosson kezet,vagy mire?
2016. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy a kérdező nem egy írófejedelem, de én értem a kérdését. A DK egyébként egy bohócpárt, nem lehet komolyan venni.
2016. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na de ezért kellene odaírni,hogy mire szólítják fel? Magyarán,hogy ezzel a felszólítással bele akarnak-e szólni az igazságszolgáltatásba(ők is).Mert eennyiből ez nem derül ki.
2016. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazságszolgáltatás=bíróság

Az ügyészség nem szolgáltat igazságot. Az egy nyomozó hatóság, ami az államot képviseli.

2016. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öregemha már mindenáron beakarod mártani valamivel a DK-t legalább értelmes mondatokat használj,és akkor normális választ is kapsz talán. Amit írtál az több mint szőrszálhasogatás: hülyeség!
2016. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!