Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki volt valaha a Demokrati...

Sulek Péter kérdése:

Valaki volt valaha a Demokratikus Koalíció tagja? Vagy ismerőse? Mi a véleménye a szervezet belső munkájáról?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szervezettebbek mint anno a szocik,nem drága a tagdíj, de nagyon figyelnek a friss tagokra persze ha nem nagyon ismerik. Ha biztos jövőt akarsz magadnak nem késő csatlakozni.
2016. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Én annak vagyok a tagja, a DK-nak.

Az éppen aktuális politikai helyzetről van mindig szó, tagokon belül is előfordul néha konfliktus, olykor heves vita, nézeteltérés, vannak dolgok melyekben nem ért egyet a két fél.

Én sem értek egyet a DK bevándorlás politikájával kapcslatban, elítélem én is, de a többi téma, mondjuk a korrupció, egészségügy, közoktatás stb... témával egyetértek.

Ja, a mélyen "tisztelt" fityiszesek nyugodtan lepontohzatnak ezért, vagy jelenthetik a Moderátornak a kommentem!

2016. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, a szomszédom DK alelnök itt helyben. És az utcában kb. 10 DK-s él.
2016. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

a DK-s megszólaló lényegében kifejtette miről szól a DK igazából

az orbángyűlöletben egyet értenek máshoz meg igazából nem értenek annyira hogy egy vitából ne csak kiabálás legyen :DD

2016. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:09

Jéééé :DD

Egy provokátor! :P

Szeva'! xD

2016. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és egyébként is sík hülye vagy öregem, mert nem feltétlenül az Orbán gyűlöletről van szó, hanem arról, hogy milyen éppen a helyzet, a korrupcióról nem is beszélve...

Nézd már, mit művelt a Fidesz!

Szerinted is minden király itt Hazánkban???


[link]


Olvasd el, drága barátom!!!

2016. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

olvass te is egy kis jobbos véleményt, látom a baloldal már megy...

tudod a konstruktív vélemény nem az amit a szánkba adnak, hanem amit ténylegesen gondolunk, úgy hogy van közben fogalmunk a komplex problémáról


Miért van az, hogy pénzügyi kérdésekben villámgyorsan zavarba lehet hozni akármelyik DK-st vagy akár balost?

Mert a csekket majd úgyis állják a gazdagok? Csakhogy nem ferkó ez egyetlen milliárdos az országban drágáim, és nem is mindenkinek vannak olyan kapcsolatai és lehetőségei, mint feltónak volt a rendszerváltáskor és utána röviddel.

Ez a legnagyobb probléma a DK-val, azon túl, hogy egy újabb orbágyűlölő nonszensz pártocska.

2016. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

A belépéshez nyugdíjas igazolvány, hiányos fogazat és alacsony IQ szükséges.


https://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo

2016. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!