Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Aki nincs velünk, az ellenünk...

"Aki nincs velünk, az ellenünk van. "Szerintem ez a felfogás jellemző a mai szélsőjobbra is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja milyen időkre,milyen rendszerre volt ez jellemző.Azt veszem észre főleg ezen az oldalon,hogy a legtöbb "szebb jövőt" köszönő egyén gondolkodása is ezen az elven működik.Miért?
2010. ápr. 7. 16:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
Tudod te kitől származik ez a mondás? Hogy tudnád, hisz te ellenünk vagy.
2010. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem te elég roszul értelmezed a dolgokat.

Ha a Rákosi korszakban valaki nem értett egyet a párttal akkor arra nem várt semmi jó(ávh,Recsk).

Ma ha ez lenne a kormány szlogene,nem sokan irogatnánk most ide."


Hallottál már arról, hogy hiába írok én ide, attól még nem érek vele semmit?

Ha pedig tényleg veszélyt jelentenék a jelenlegi hatalomra, hidd el, hogy Rákosi féle módszerekkel távolítanának el.

Másrészt a manipuláció mond neked valamit? Amíg az működik, addig minek erőszakosnak lenni?

2010. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
a kérdésre válaszolva, tapasztalataim alapján csak a szélsőjobb gondolkodik így. :)
2010. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez a felfogás ugyanúgy jellemző a "demokratákra" is,mint akár a szélsőjobbra,szélsőbalra. Semelyik rendszer sem tűri meg az ellenségeit.
2010. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

"Ez a felfogás ugyanúgy jellemző a "demokratákra" is,mint akár a szélsőjobbra,szélsőbalra. Semelyik rendszer sem tűri meg az ellenségeit."


Az ellenségeit nem.Csak nem mindegy ki számít ellenségnek.Te tényleg ilyen ....vagy?

2010. ápr. 7. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!