Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy azok az...

Gauldoth kérdése:

Ti elhiszitek, hogy azok az utalások (stb. ), amiket most az MNB titkosított, (legalább részben) nem saját zsebbe (értsd valahova "klán"-on belülre) megy?

Figyelt kérdés
Komolyan kérem azokat az embereket (főleg fideszeseket) akik szerint ez nem egy lopás elfedése, hogy kommentben írjon legalább annyit, hogy "Én elhiszem." !

2016. ápr. 27. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Én nem hiszem, sőt, újdonság sem volt számomra.
2016. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%
Már nem egy szakértő megmondta, ez az újkori TÖRVÉNYES korrupció. Azzal hogy az MNB a nyereségét kiosztotta az alapítványainak, ezek vezetői is MNB-s vezetők. Aztán tovább osszák "haveroknak" értelmetlen tanulmányokra és mindenre ez csak a hülyének nem esik le kikhez is megy a pénz. Gondolom azért sem adták ki a magánszemélyek nevét.
2016. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Itt ez nem zavar senkit.
2016. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

3. Igen, játszotam avval a játékkal, de nem....


Ó hallod, már elkezdtem írni a választ, mire felfogtam, hogy ez a nevem :D


Igen, mindenhol a jó öreg nekromantát használom nevemül :D

2016. ápr. 27. 13:46
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Magyarországon egyáltalán nincs semmiféle korrupció.

Itt minden Orbán Viktoré és ő a sajátjából annak ad, akinek csak akar.

2016. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

Hol vannak már a 90-es évek barbár módszerei?! Az olajszőkítés, Tocsik-ügy...ugyan kérem.


Remélem azért azt majd egy devizahiteles sem felejti el, mikor 2018-ban ikszelni kell, hogy ez a pénz, amit most Matolcsyék kiszórtak a haveri körnek - és persze maguknak, ez mind abból származott, amit a devizahitelesek a forintosítás és "adósmentés" miatt elbuktak.

2016. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt, hogy ide 0 olyan válasz érkezett, amilyet kértem, akkor vehetem úgy, hogy erre még a vérfideszesek sem tudnak mit mondani?
2016. ápr. 27. 21:37
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

Akkor másképp kérdezem.


Volt-e valaha olyan kormány, ahol ez nem így ment?

Lenne-e valaha bármilyen vezetés, ahol ez nem így működne bármikor akár a jövőben is?

ismerünk-e a történelembe visszatekintve olyant, ami nem kírívóan rövid idejű dolog vagy egyedi példa és nem így működött?

Nem volt ami nem ilyen lett volna, soha!


Nem ez a lényeg, nem ezen múlik, hogy jó vagy rossz-e egy vezetés. Ebben a vadhajtások nagyjából egyformák minden vezetésnél, amióta világ a világ.


Az elért hosszú távú eredményeken kell múljon a megítélésük, amit az ország korábbi állapotához, korábbi önmagához kell mérni. Ahhoz amit a kormányra kerülésükkor tükrözött az ország állapota. Ahhoz képest mennyit fejlődött az ország gazdasága, a munka adó réteg lehetőségei, ami képes lesz lassan a munkahelyek teremtésében közreműködni és a hazai működő tőkét megtermelni, amitől él és működik az ország. Ami folyamatosan növeli az ország lehetőségeit és az emberek helyzetét. Ezek mellett az emberek rövid távú lehetőségei is nagyban meghatározzák a vezetés minősítését, az ilyen minden vezetésben szokások vadhajtások ellenére is.


Ezek nem az egyik napról másikra alakuló dolgok, sőt nem is az egyik választási ciklusról a másikra működnek. Ehhez jóval hosszabb idő kell, amíg legalább egy kidolgozott elmélet szerint, egy irányba működik az ország, aminek már az elején is kell látsszon valami lassú pozitív változás, de legalább annyi mindenképp, hogy ne romoljanak a lehetőségek, mint a 2010 előtti években az MSZP idején, amikor a tömegek kerültek az utcára és amikor azon kellett izgulni, hogy legalább a rezsit ki tudjuk fizetni és a lakásunk megmaradjon.

2016. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az a baj a demokráciával, hogy te is szavazhatsz....


6 éve ennyit tudsz hogy ők többet loptak. (Ez is marhaság.) Másra meg eszedbe sem jut szavazni.


Kíváncsi vagyok milyen gazdasági és hosszú távú eredményekről beszélsz. Még úgy sem csökkent a munkanélküliség, hogy minimálbér feléért (éhbér) dolgozó közmunkásokat és a többszázezer kivándorlót kivették a rendszerből. Stb....


Onnantól, hogy nyilvánvalóan tudod, hogy tolvajok rettenetesen ostoba vagy hogy szavazol rájuk.

2016. ápr. 28. 19:15
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez az ország ellen bosszút esküdött baloldali csőcselék mást se tud csak gyűlölködni és áskálódni a magyarok ellen itthon és kint is minden lépésükben. Az eredményeket letagadják és ahol tudják akadályozzák a magyar érdek érvényesülését a világban. Erre tettek fogadalmat, ellenünk magyarok ellen!

[link]

2016. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!