Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért provokálnak még mindig...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért provokálnak még mindig az MSZP-sek, most vallásgyalázással?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 30. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
22%

"Neked meg valami beteges hajlamod van arra, hogy beleszóljál kivel szexelek."


Bocs, nem én lettem megszólítva, de akkor ennyi erővel, a logikád követve a pedofíliát és a nemi erőszakot is lehetne legalizálni.

Hiszen nehogy mááán az állam mondja meg, hogy öt éves kisfiúcskákkal fajtalankodhasson valaki... vagy épp hárman miért ne teperhetnének le az utcán egy nőt, ha arra szottyan kedvük?


Az az ötéves kisfiú ugyanúgy megérdemli a jogi védelmet, mint a magzat, aki még szólni sem tud azért, hogy ne öljék meg.


"Az Élet él és élni akar."

2016. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
25%

# 11


Attól még, hogy alaki kritizálni meri az istenített pártodat nem kell egyből vérebként nekiugrani a torkának.


Olvasd el az Evangéliumok. Na az a kereszténység.


# 12


Ok. Nem szólok bele. De a szegény megboldogult dédanyámat hagyd békén.

A sírjára Tóth Etelka van írva. Csak szóltam.

2016. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
91%

# 14/14 Időpont ma 20:14


Érvelési hiba #1: Nincs istenített pártom

Érvelési hiba #2: Nincs pártom

Érvelési hiba #3: Kinek a torkának ugrottam én neki? Én csak megmutattam mennyire ártatlanok és kétszínűek (ők is).

Érvelési hiba #4: Te egyenlőségjelet teszel a liberális és egy-két szélsőség közé, akkor engedtessék meg nekem is viszont.

Érvelési hiba #5: Nem a kereszténységről beszéltem, hanem a keresztyénekről. Fontos különbség.

Érvelési hiba #6, bár ez nem nekem szólt: Hogy jön ide nagyanyád?


# 13/14 Időpont ma 20:13


Az abortusz és a pedofília/nemi erőszak közé egyenlőségjelet tenni ősi román szokás. Tessék leszokni róla.


Az abortusz _LEHETŐSÉGE_ mellett több szól, mint, hogy - a fajtád szerint - csak dugnak orrba-szájba a fiatalok és nem védekeznek. De ezt úgysem fogod soha megérteni.

2016. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 20:24


Bocs, dédanyád. De a lényegen nem változtat. Szimplán csak érdekel, mert nem látom hogy érintené őt ez az egész, és miért kellett felhozni.

2016. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
97%
Demokráciában mindenkinek joga van politikai döntéseket kritizálni. Ha a vallásod beleugat a politikába, akkor a vallásod lesz kritizálva. Folyamatosan belerángatni az egyházat a politikába, aztán nyígni, hogy neked sértegetik az egyházadat, ősi semjén szokás.
2016. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
96%

"Bocs, nem én lettem megszólítva, de akkor ennyi erővel, a logikád követve a pedofíliát és a nemi erőszakot is lehetne legalizálni."


Nem fogalmaztam elég érthetően, nektek konkrétan azzal van bajotok, ha bizonyos szexuális irányultságú emberek jól érzik magukat. Nem akarlak győzködni titeket, mert már tudom, hogy ha belegebedek, akkor se fogom elérni, hogy megértsetek mi a különbség a beleegyezésen és a nem beleegyezésen alapuló szexuális kapcsolatok között.

2016. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
54%
Hogy a lengyel abortusztörvény ellen felszólalnak,azt megértem,mert egyes részei embertelenek.Viszont szerintem,kicsit túllőttek a célon.Ráadásul a "papot játszó" fiatalember egész stílusa,túl magamutogató,ellenszenves.De mindezek ellenére,számomra az egész inkább szánalmas,mint felháborító.
2016. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
0%

"Folyamatosan belerángatni az egyházat a politikába, aztán nyígni, hogy neked sértegetik az egyházadat, ősi semjén szokás."


Nahát pl vallásosnak lenni ősi lengyel szokás. A magyar ballibek meg nem bírnak magukkal, mint megszokhattuk, hogy ne verjék bele az orrukat.


Ez kb olyan, mint menekülteknek disznóhúst osztogatni, hogy ha éhes vagy egyé'!

2016. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
89%
Beszél a politika topik legnagyobb provokátora, aki amúgy múltkor még le akarta venni a nevét hogy név nélkül kérdezzen. Itt sírtál egy kérdésben arról is. Na de most még is visszatértél a névvel kérdezésre?
2016. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
65%

# 20/20 Időpont ma 21:20


Te sem tudod megállni, hogy ne szólj bele abba amihez nem értesz, mit csodálkozol? :-) Attól, hogy vallásos vagy, még nem kell idiótának lenned. Szerintem például nyomorba szülni, és születni emberkínzás. Az pedig nagyobb bűn, mint az emberölés, a keresztény tanok szerint is.

2016. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!