Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kínos hogy Magyarországnak...

Nem kínos hogy Magyarországnak még nem volt női miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Olyan országokban volt vagy van női kormány vagy államfő mint: Kanada, Brazília, Argentína, Chile, Bolívia, UK, Fro., Németo., Lengyelország, Horváto., de még Indiának, Pakisztánnak, Malinak, Namíbiának, a Közép Afrikai Köztársaságnak és Indonéziának is volt női vezetője. Az USA-nak pedig nemsokára lesz. Szerintem mostmár Magyarországon is kéne egy ha már ennyi országnak volt.
2016. máj. 3. 10:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha így belegondolok, hogy lehetett volna akár Hoffmann Rózsa is...Nem tudom, az jó lett volna a közéletnek vajon?

A nőkről szokás azt feltételezni, hogy empatikusabbak, humánusabbak, ez valóban jó is lenne az országnak, ideje lenne ilyen tulajdonságokkal is bíró személynek vezetnie ezt az országot.De attól hogy valaki nő, még nem biztos, hogy valóban jó és alkalmas.Végül is tök mindegy lenne, csak végre olyan legyen, akinek nem csak a lopáson jár az esze.

2016. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
19%
A kínos az lenne, ha egy nő, vagy egy néger, vagy egy arab, egy zsidó, vagy egy ferde szemű lenne Magyarország miniszterelnöke. Az is elég kínos, hogy a cigány orbán viktor a miniszterelnökünk, meg Németországnak is elég szar, hogy merkel a kancellárja. Jobb vezetőket érdemelnének ezek az európai országok.
2016. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A nemzetiség is mindegy, bár valóban a magyar lenne nyilván legjobb.De sajnos hiába magyar, ha nem a magyarság érdekeit nézi, csakis a gazdagét...

Mondjuk, egy tibeti bölcset el tudnék képzelni, vagy egy józan parasztbácsit az ország élére.Jót tenne azt hiszem.

2016. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem kínos, hogy Magyarországnak nem volt még meleg, színes bőrű, stb. miniszterelnöke? Tüstént válasszunk meg egy leszbikus, színes bőrű, muszlim nőt miniszterelnöknek,hogy trendik legyünk!
2016. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
33%
Hát én férfi vagyok, de sokkal empatikusabb, humánusabb vagyok nagyon sok nőnél.
2016. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
5%
Igen és merkel is nagyon jót tett Európának és Németországnak az arabok beengedésével, mióta több az arab, nőtt a terrortámadások száma, tényleg nagyon jó példája ez annak, hogy milyen jó, ha Európa egyik vezető országát egy nő vezeti. Adolf Hitler idején jobb volt a németeknek is és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok szélsőjobbos, de merkel még Hitlernél is több kárt okoz a hozzá hasonló politikusok, akik szorgalmazták az arabok behívását Európába csak megássák az európai nemzetek sírját.
2016. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 PresidentEvil ***** válasza:
95%
Felőlem lehet nő, férfi, de akár leszbikus transznemű ateista néger zsidó törpe gyíkember is, ha a nemzet érdekeit képviseli és nem a saját elmebeteg képzelgéseit akarja ránk erőszakolni. De csak azért ne legyen női miniszterelnök, mert még nem volt.
2016. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"A kínos az lenne, ha egy nő, vagy egy néger, vagy egy arab, egy zsidó, vagy egy ferde szemű lenne Magyarország miniszterelnöke."


Igen, vagy mind egyszerre.

2016. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
10%
Szerintem pedig magyar miniszterelnök, csak magyar származású férfi legyen, ateista lehet, vagy keresztény, Magyarország úgyis több, mint 1000 éve keresztény ország. De zsidók, iszlamisták, sárgák, négerek, meg indiánok, cigányok és nők nem tennének jót a Hazának.
2016. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%

"a magyar politikai rendszer még mindig ilyen begyöpösödött hogy nem engedi a nőket pozícióhoz jufni."


Hol tiltja?

2016. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!