Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a kormány döntéséh...

Mit szóltok a kormány döntéséhez, hogy szétverik az OEP-et?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. máj. 5. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Kérdésed alapján baloldali vagy. Csak baloldalinak jelenthet szétverést a szétválasztással megvalósított átszervezés.
2016. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem igazán izgat, hogy ki milyen oldali.

A hazugság, meg a félremagyarázás zavar.

2016. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Hajaj, az eddigi "átszervezések" is olyan jól működtek, hogy ihajj-csuhajj :-D



Ja, nem.

2016. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ne általánosíts 1-es!

Nem vagyok baloldali!!!

Csak érdekel a dolog, hogy ez most mi lenne, miért akarja ezt tenni a kormány!

A kérdésemre válasuoljatok és ne provokáljatok!

2016. máj. 5. 18:23
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

OEPesek gondolom azért aggódnak, mert kitehetik őket zsíros közpozíciókból, hogyha nem "kompromisszumosan" megy a hatalomátmentés.


Nem tudom kérdező, a "szétverik az OEP-et" elég provokáló már önmagában. Annyit tudunk mindannyian, amit Lázár elmondott, és gyakorlatilag nem mondott semmit.

2016. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Megvédik az egészségügyet is ahogy megvédték a magánnyugdijakat is wehehehehehe.
2016. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, 1-eske vagyok. Nem általánosítottam, konkretizáltam. Igazad van, nem feltétlenül vagy baloldali, bármelyik másik Fidesz-ellenes "erő" lehetsz. Ellenzéki, illetve ellenséges hangnemet ütöttél meg. Saját ékesszólás a "szétverik", vagy olvastad valahol?


Egyébként a baloldalra jellemző, hogy ha megváltoztatja valaki az ő valamelyik nagyszerűen megalkotott művüket, akkor egyből azt bégetik, hogy "szétverik". Nem tudnak elképzelni jónak senki más által megszervezett akármit. Ők a tudás és az igazság letéteményesei, a hatalom jogos birtokosai.

2016. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Amit orbánék átszerveznek vagy megvédenek annak lőttek. :-)


Ittvan a klik, azt is milyen "jól" megszervezték. na az OEP is a klik sorsára fog jutni az a gyanúm.

2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Talán nem gondolna az ember rögtön szétverésre,ha lenne valami indoklás,néhány szó a továbbiakról és nem csak annyi,hogy megbíznak egy magasrangú szakértőt...
2016. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez egy újabb lehetőség csupán az urambátyám mutyikorrupciós világ további terjeszkedésére.


Minden átszervezésnél újabb orbánrokonság kerül jó állásokba, újabb felesleges főigazgató-helyettesi, alelnöki, controlling igazgatói és egyéb állásokat találnak ki.

Az egyetemi kancelláriák kiépítésével például a felesleges naplopó bürokraták számát megduplázták az oktatók egy részét pedig leépítették vagy megsarcolták.

2016. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!