Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik utálják a kormányt,...

Akik utálják a kormányt, jobboldalt ők internacionalisták?

Figyelt kérdés

Általában a korrupciót hozzák fel.

De, érdekes módon ezek az emberek az MSZP-SZDSZ bagázs alatt csendben voltak, netán ezekre szavaztak.

Sajnálatos módon, ez a korrupció "sógor-koma", egy magyar betegség.


Ha ettől eltekintünk, el kell ismerni, hogy a kormány jól dolgozott.


Például, migránsügyben, bemert szólni az a Moszkva kettőként viselkedő EU-nak.

Illetve, az internacionalisták (emberjogi fundamentalisták) követeléseit is figyelmen kívül hagyja.

Ez a minimum, amit a Fidesznek tennie kell a nemzetért.

A homoszexuális lobbinak sem hódolt be.



De, nem mindig elég bátrak, sokszor az internacionalisták győznek.


Erősítették a kereszténységet.


Én és a családom, továbbra is rájuk fogunk szavazni, mert más nem képes ilyen válságos időket kezelni.



2016. máj. 6. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csupán látják az igazságot és nem akarják homokba dugni a fejüket.

De ugyanúgy utálom az mszp-szdsz kormányt is, mint most a fideszt.

Nem, nem dolgozott jól a kormány.Mindent elbasz, mindent szarul csinál, szándékosan tönkretesz.Aki ezt nem látja az ostoba.

2016. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

"Általában a korrupciót hozzák fel.

De, érdekes módon ezek az emberek az MSZP-SZDSZ bagázs alatt csendben voltak, netán ezekre szavaztak."


Na látod, már itt rohadt nagy baromságot beszélsz.

Pont a te fidder fajtádra jellemző, hogy az MSZP alatt nagy volt a szátok, de 2010 tavasza óta már hirtelen minden tökéletes lett számotokra Magyarországon. A saját környezetemben tapasztalom, úgy hogy ne tagadd le!


"Sajnálatos módon, ez a korrupció "sógor-koma", egy magyar betegség."


Akkor te most gyakorlatilag magyargyűlölő vagy, hogy ilyen kijelentést teszel?

Csak mert engem ezzel szoktak illetni, amikor felhozom, hogy a magyarok feltűnően sokat lopnak vagy teljesen természetes nekik a korrupció.


Szóval, erről ennyit.

2016. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%

#14


Hogy lennék már iszlamista, te szerencsétlen, amikor azt mondom, hogy el kell törölni a vallásokat, tehát az iszlámot is?

Ti amúgy ilyenkor mit olvastok? Mit bírtok belőle felfogni? Mi a jó franc bajotok van egyáltalán?

Normálisak vagytok?

2016. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Tisztába vagy te ennek a kijelentésnek a következményével?"


Természetesen.

Egy újabb problémakört iktatnánk ki, ami a tökéletes világ útjában áll.

Tiszta haszon lenne.

2016. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

Hármas válaszoló azt írta, hogy a magyar nyelvet sem kell védeni.


Felvilágosítom: de.

A magyar nyelvbe folyamatosan épül be az igénytelen angol "szleng". Ezt meg kellene állítani.

2016. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A keresztény értékek alatt az egészségyügy leamortizálásátvis kell érteni?
2016. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A homoszexuálisok is a nemzet tagjai.

Tehát,aki a saját állampolgárai jogait csökkenti az lenne a nacionalista?

2016. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Gauldoth ***** válasza:

Hát hallod kérdező, még jó, hogy nem demagóg a kérdésed. És értelmiségi...


1: Én a fideszt az ország eddigi valaha volt legnagyobb ellenségének tekintetem. A tatárjárás legalább elment, miután lefosztott, de ők maradnak... na jó, a trakikus igazságtartalmú viccet félretéve, sokkal nagyobb mértékben lopnak mind az MSZP-SZDSZ bagázs, ehhez csak kicsit kell utánajárni.


2: Én nem szavaztam az MSZP-SZDSZ bagázsra sem. Hol mert túl fiatal voltam, vagy már bebizonyították, hogy lopnak. És nem szavaztam rájuk ezért


3: Ha ettől eltekintünk...Mi van? Én ettől nem tekintek el. Még akkor sem tekinteném el a miniszterelnök úrnak, ha egy karórát tulajdonítana el, de ő az egész népet lopja meg folyamatosan.


4: Migránsválságban aztán marha jól csinálja a dolgokat. Megmondta, hogy ne jöjjenek. Azt ennyi. Mit ragozunk ezen túl annyira.


5: A homoszexualitás elképzelésem hol jön képbe a fidesznél...


6: Azta, tehát néha még fent tartják a demokrácia látszatát. Tényleg túl gyávák..ű


7: Erősítették a kereszténységet? Lehet, nem tudom. De én mint (egyébként szelíden, senki vallása nem zavar) ennek örüljek? Örüljek annak, ami még csak nem is érdekel? (Vagy ahogy demagógabban fogalmazhatnék: Örüljek annak, hogy az embereket továbbra is mesével áltatják a valóság helyett?)


(Félre ne értsen senki, én abszolút nem zárom ki sem a keresztény Isten, sem semmilyen más felsőbb erő létezését. De egy dolgok azért itt ide írnék a filozófiámról. Ha a keresztények által leírt Isten létezik, akkor biztos vagyok, hogy a kegyelmes és irgalmas urunk nem azért fog elítélni, mert nem hittem olyan dologban, amire nekem semmilyen racionális okot nem adott, hogy elhigyjem.)


8. Semmi, baj úgyis csak 4-10 szavazat a családod, nem igazán számít. A ti belátásotokoért gondolom teljesen kár küzdeni. Én viszont megpróbálok valaki olyanra szavazni, aki nem épít betonozott utat az lánya esküvői útvonalán, akinek a strómanjai nem fényűznek a lopott pénzből (fácánvadászok, cipőn 10000EUR cédulát rajtahagyók). Próbálok olyat keresni, akik nem adnak el nekünk földgázt drágábban, hogy nekik 500mrd Ft megmaradjon, vagy adnak el cégeket nem létező Kaya Ibrahiméknak. Kutatok olyan emberek után, akik nem vették meg Felcsút és Székesfehérvár összes szőlőföldjét jelképes árakon. Aki nem közpénzen épít stadiont (alapít bele egy focicsapatot, amit megint közpénzből támogat), kisvasutat saját szórakoztatására a falujában. Aki a magyar focit nem irányítja kedvére, hogy nekünk kb. szurkolni sem lehet rajta. Aki tollvonással a nép akarata ellenére hoz törvényeket. Aki ha már nem tehet mást, és ezt a törvényt még vissza is vonja, nem találja azt mondani, hogy az egyetlen baj, hogy neki egyedül igaza volt kb. 6-7millió emberrel szemben, csak nem tudta bebizonyítani (mindenki hülye, csak ő a nemzet okosa?). Vagy legalább nem fenyegetőzik "demokratikusan", hogy kirúgja, aki ellentmond neki. Akiben lehet annyira bízni, hogy mondjuk legalább nem hoz visszamenőleg törvényeket. Vagy nem mond szöges ellentétet önmagának, mint például, amikor az ösztöndíjakat el akarja venni az iskoláktól, amit amikor korábban szóbahoztak mások, még ördögi dolognak tartott. Keresek egy olyan pártot, amelyiknek vezetője nem mondja azt külföldön, hogy amit nekünk népnek mondd a kampány alatt, azt nem kell komolyan venni. (nem is tudom máshogy érteni, minthogy egyszerűen átbasz minket) Vagy talán gondoltam olyat, hogy valaki olyanra szavazok, akinek a szóvivője nem érvel egy egyértelmű visszaélésre, hogy miért történt, hogy "csak". Esetleg még az is belefér, ha nem olyan, akire szavazok, hogy pikk-pakk kisajátítja a dohánybizniszt. És még napokig sorolhatnám. Persze el lehet ezt nézni. Benned tényleg erős a keresztény szellem, a megbocsájtás, csak arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e valaha egy olyan szint, ami már neked is sok. Tényleg érdekelne.


A lényeg, hogy én azért utálom őket, mert én nem hiszem el neked, hogy ez "magyar betegség". Én nem lopok. Pedig 100% biztos vagyok benne, hogy magyar vagyok. (Ellentétben tudjuk kivel.) És nem vagyok keresztény, "ezért" nem tudok megbocsájtani ennyi halmozott bűnt. Lehet, hogy akire szavazok eztán, az is rossz lesz. De legalább megpróbálok kilépni ebből a............ helyzetből.

2016. máj. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Gauldoth ***** válasza:
Kimaradt az ateista szó. Én mint ateista örüljek a vallás erősödésének?
2016. máj. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Gauldoth ***** válasza:
Elnézést kérek, tényleg túl hosszan válaszoltam, és minden valószínűség szerint feleslegesen, de ez a kérdés kicsapta a biztosítékot rendesen :D
2016. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!