Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hamisan fordított a tolmács a...

Hamisan fordított a tolmács a röszkei migráns kárára. Vélemények?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Egyesek meg hamisan közölnek híreket a migránsok javára:

https://www.youtube.com/watch?v=InJS4KVNDnI

2016. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Már le is folyt az eljárás, hogy ez tényként van kezelve?

Bizonyított a szándékosság?

Egyébként, ha így is van, hát na, előfordul.

2016. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az eddig is sejthető volt,hogy a migránspártiak és az ellenzők sem riadnak vissza egy kis "csúsztatástól".De most egy bírósági tolmácsról van szó.Ahogy a rádióban hallgattam,ilyenre még nem nagyon volt példa.
2016. máj. 8. 21:19
 4/17 A kérdező kommentje:
#2:Nem,azt hiszem még csak most robbant ki az ügy.Azt azért nem lehet egy "van ilyen"-el elintézni,hogy a vádlottal olyan dolgokat ismertettek volna el(ha aláírja a vallomást),amit nem mondott,nem ismert el.Engem az egész nem is a migráns-ügy kapcsán érdekel,inkább csak az igazságszolgáltatás megbízhatóságának szempontjából.
2016. máj. 8. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
valami ilyesmire találták ki a fellebbezést
2016. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg persze nyilván arra is kíváncsi lennék,hogy ha így történt,vajon egyszerűen csak arról van szó,hogy nem megfelelő a nyelvtudása(akár még ezt is el tudom képzelni,bár bírósági tolmács esetén azért ez "erős"lenne),vagy tudatosan fordított félre.Ha pedig utóbbi,akkor saját,migránsokkal kapcsolatos ellenérzései miatt,vagy "megbízás" alapján.Azért egy ilyen eset nagyon megrendítheti az igazságszolgáltatásba vetett bizalmat.
2016. máj. 8. 21:30
 7/17 A kérdező kommentje:
#5:Jól hangzik,de azért nem hiszem,hogy ez ennyivel elintézhető.
2016. máj. 8. 21:32
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

El lehet intézni, mivel:

Ez nem úgy működik, hogy lefordítja a tolmács, aztán nem nézheti meg más.

Van ügyirat betekintési jog.

És itt bukott meg a dolog, fentieknek megfelelően.

Felolvasták, aztán nem egyezett.

Én eleve kizárnám a szándékosságot.

A gondatlanság meg nem szép dolog, de ahogy mondtam, nem ilyen egyszerű a sztori és ennek megfelelően ki is bukott, tehát ha ez átment volna, akkor ott már nagyon sokan hibáznak, szarnak bele.

Ennyi, nem kell annyira felfújni.

2016. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknél a cigányoknál buli van
2016. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8:Remélem,igazad van amikor kizárod a szándékosságot.Akkor csak egyszerűen alkalmatlan volt a tolmács.
2016. máj. 8. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!