Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Kálmán Olgáról...

Mit gondoltok Kálmán Olgáról és az "Egyenes beszéd" című műsorról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rendszeres nézője az ATV-nek,de ezt a műsort sokszor megnézem.Azt nem mondom,hogy elfogulatlan és mindenkinek ugyanúgy "nekimegy",de mivel a közszolgálati adókon kormánykritika szóba sem jöhet,sok választás nincs. Tudom,sokan szidják,hogy arrogáns a stílusa,meg ilyenek,de ha egyszer választ akar kapni a kérdéseire,mi mást tehetne?

#ATVkormánykritika
2016. máj. 9. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Az a gond, hogy általában nem a kérdéseire akar választ kapni, hanem a saját álláspontját akarja a vendége szájába rágni, ami viszont nagyon sokszor meg elég szánalmasra sikeredik és már kb. a tévéképernyőn is átüt a kínlódása.


Egy dolog, hogy kormánykritikus, de ez önmagába nem erény. Nekem a Schiffer-interjú volt az, ami igencsak tanulságos volt és felhomályosított arról, hogy Kálmán szolga igazából nemhogy elfogult, hanem detto ugyanolyan keményvonalas, autoriter álláspontot képvisel, mint amit kifogásol a többiekben.

2016. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Jó, igazi kemény újságíró. Nála nem lehet sumákolni. Az egész médiának ilyennek kellene lennie, mert ez a lényege az újságírásnak.
2016. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Egy nulla az egész.

Egy valódi újságírónak/műsorvezetőnek nincs szüksége ilyen stílusra.

Mi lesz a következő, izzó vassal fog vallatni?

2016. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3:Az a baj,hogy szerintem magyar politikusok esetén, csak az ilyen stílus vezethet eredményre.Ők azt szeretik, ha csak előre megírt kérdéseket tesznek fel nekik,sőt azt is szeretik előre megszabni,hogy miről nem kérdezhetik őket.Úgy meg mi értelme az egésznek?
2016. máj. 9. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

https://www.youtube.com/watch?v=-6gEgtbaAWo


Sírok, minden egyes alkalommal.

Szánalmas egy nő. Demcsákkal együtt. A proli meg kajálja.


Egyébként azelőtt én is úgy gondoltam, hogy "hej de jó végre valaki szívatja a politikusokat" aztán megláttam ezt az interjút, ahol kivillantja a foga fehérjét. Innentől már kritikusabban néztem és egyre többször észrevettem a manipulatív kérdéseket, terelést, (verbális) erőszakoskodást. Siralmas. Aztán találtam meg Puzsérékat. Ma már csak röhögök rajtuk. Nem lehet komolyan venni őket. Kálmán SzOlga, nagyon találó.

2016. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Katasztrófa az a nő
2016. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az M1 fordítottja. Ha kiváncsi valamire akkor csak baloldali szakértőt hív be hogy azt mondja amit hallani akar. Meg egyébként is. Az is sok mindent elárul róla hogy gyakran hívja meg Gyurcsányt is. És áhitattal hallgatja ahogy a helyes kormányzásról papol egy ember aki már megbukott kormányfőként.
2016. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Tarlós interjú a legjobb. "90-es IQ felett, meg szokták érteni... Nem lehet együgyű kérdésre értelmes választ adni" Majdnem bőgött a liba. D
2016. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Nekem szimpatikus.

Sok szemszögből világîtja meg a kérdéseket,nem populista,egyszerű módon.

2016. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem nézek kámánógit...
2016. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!