Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért blokkolja a "kormány" a...

Miért blokkolja a "kormány" a bet365 fogadóiroda honlapját?

Figyelt kérdés
Korábban a bet365.com nem volt elérhető, mostanában látom, hogy még az alternatív linkeket is blokkolják. Tor böngészővel sajnos nem működik, mert flash alapú a weboldal. Proxy-val meg nem tudok bejelentkezni. Nem értek nagyon az informatikához, szóval nem tudom, hogy ebben a versenyfutásban ki lesz mindig egy lépéssel a másik előtt, de kb. most lett elegem az egészből. Ez az egész számomra felfoghatatlan, nem akarom elhinni, hogy ilyet meg lehet csinálni az emberekkel. Valaki nyugtasson meg, hogy a környező országokban is művelnek ilyet és nem csak nálunk jellemzőek ezek az abszurd dolgok, mert egyébként akkor most döntöttem el végleg, hogy az egyetem után azonnal megyek Angliába.

2016. máj. 11. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mert nem adózol belőle
2016. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha idõben veszel repülõ jegyet akkor lehet hogy olcsóbb.
2016. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Azért hogy a tippmixpron fogadj ergo a kormány azt akarja hogy az "országon belül" költsd el a pénzedet!

Valami hasonló a lényege a "nemzeti dohányboltoknak" is, a magyar vállakozó magyaraországon fogja elkölteni a bevételt nem úgy mint a mondjuk egy külföldi cég.

Azon felül hogy haveroknak lett kiosztva a biznisz ezek jó gazdasági elgondolások.

2016. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert rontja andy vajna bizniszeit
2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező adózik a nyereménye után (legalábbis kéne), a bet365 nem teszi, és ezzel gyakorlatilag illegális szerencsejátékot szervez


sok felé probléma az offshore szerencsejáték

2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#1

Ezzel az erővel minden netes pénzkeresési lehetőséget is le kéne tiltani mert azok után is csak akkor adózol ha akarsz.

2016. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nem csak akkor adózol ha akarsz, hanem maximum adócsalást követsz el, ha nem teszed


a "netes pénzkereső oldalakkal" egyébként még szerintem senki nem keresett pénzt

2016. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De akkor nem csak nálunk vannak blokkolva a nagyobb bukmékerek?
2016. máj. 11. 17:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Az USAban pl személyesen is megbüntetnek érte.
2016. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vajna G. miatt.
2016. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!