Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis miért kell Vonának...

Mégis miért kell Vonának gárdista egyenruhában bemenni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Az addig RENDBEN, hogy támogatja a gárdát, de miért kell CSAKAZÉRTIS hergelni azokat, akik nem támogatják? Elképesztő, hogy milyen BUNKÓ alja népe ez a Vona. Semmivel sem jobb a kötözködő cigányoknál.
2010. ápr. 9. 13:21
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Kis óvodás szint, amit Vona és Morvai csinál. Mintha jelmezbálban lennének.
2010. ápr. 9. 13:31
 12/46 anonim ***** válasza:
65%

talán azért megy be, mert tiltakozik az ellen, hogy egy szervezet ruházatát tiltják be. ez szerinted demokratikus?


ha a suliban betiltanák a fekete pólót, akkor megérted e, hogy sokan csak azért is úgy mennek be tiltakozásképp?

2010. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
91%
de most tényleg, ez a legnagyobb bajod gondod a párttal? nem ez a gyerekes kicsit?
2010. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
70%

"Kis óvodás szint, amit Vona és Morvai csinál. Mintha jelmezbálban lennének."


ovodás vagy te


én is így mennék be!


elég volt a zsideszes mocsokból!

2010. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
(Csak zárójelben: milyen zsideszes mocsokról beszélsz, amikor már lassan 1 évtizede az MSZP van kormányon és a Fidesznek semmi tényleges hatalma nem volt?)
2010. ápr. 9. 13:35
 16/46 anonim ***** válasza:
69%

"Csak zárójelben: milyen zsideszes mocsokról beszélsz, amikor már lassan 1 évtizede az MSZP van kormányon és a Fidesznek semmi tényleges hatalma nem volt?"


hogy a Jobbikot próbálják lejáratni amikor percről percre újabb mocsok derül ki róluk

csak úgy zárójelben

2010. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Ez pont fordítva van. A Jobbik kétségbeesetten megtesz mindent a Fidesz lejáratására. A Jobbik találta ki azt is, hogy "zsidesz".
2010. ápr. 9. 13:38
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért nem szeretem a cigányok többségét, mert kötözködnek és be-be szólogatnak. Most pedig azt érzem, hogy Vona csinálja ezt. Hergeli a népet. Egy komoly politikus nem teheti meg azt, hogy gárdista egyenruhában megy be a parlamentbe.



Ez ami igazán hergeli a népet! Hol van Orbán?


http://www.youtube.com/watch?v=Ru8CFl6MGmk


Mit magyaráztok a gárdával? Senkinek nem ártott, és csak a politika üldözi.


És ezt a sok tolvajt, mikor fogjuk üldözni?

2010. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs a gárdával. Ki mondta, hogy van? Sőt, a Fidesznek sincs baja vele, nem ő kezdeményezte a betiltását.
2010. ápr. 9. 13:41
 20/46 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom, hogy nem kell hergelni azokat, akik nem szimpatizálnak a gárdával. Vona pedig éppen ezt teszi: hergel, gyűlöletet szít.
2010. ápr. 9. 13:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!