Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis miért kell Vonának...

Mégis miért kell Vonának gárdista egyenruhában bemenni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Az addig RENDBEN, hogy támogatja a gárdát, de miért kell CSAKAZÉRTIS hergelni azokat, akik nem támogatják? Elképesztő, hogy milyen BUNKÓ alja népe ez a Vona. Semmivel sem jobb a kötözködő cigányoknál.
2010. ápr. 9. 13:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azt mondom, hogy nem kell hergelni azokat, akik nem szimpatizálnak a gárdával. Vona pedig éppen ezt teszi: hergel, gyűlöletet szít.


Mi az hogy hergelni?

Ha nem folyt volna hecc kampány a gárda ellen, már az ország legnagyobb önkéntes szerveződése lenne.

Alkalmas lenne minden katasztrófa elhárítására, 1FT nélkül. Ép eszű ország ennek örülne, és szerintem a többségnek semmi baj nincs vele.


Csak egy szűk réteg aki ellene van, szóval lehet hogy ők hergelnek a gárda ellen!

2010. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
16%
Kedves Jobbikosok! Holnap én fogok pártot alapítani és szétverem a parlamentet! Jöttök?
2010. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Jobbikosok! Holnap én fogok pártot alapítani és szétverem a parlamentet! Jöttök?



Nem kell szétverni a parlamentet, csak ki kell pucolni a férgektől. Azoktól akik ide juttatták az országot!


http://www.youtube.com/watch?v=Ru8CFl6MGmk

2010. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

"Csak egy szűk réteg aki ellene van, szóval lehet hogy ők hergelnek a gárda ellen!"


Ugye ezt nem gondolod komolyan? Max. az ország lakosságának 4-5%-a szimpatizál a gárdával.

2010. ápr. 9. 13:50
 25/46 anonim ***** válasza:
58%
mégis mire alapozod ezt a 4-5%-ot? még a hivatalos torzított felmérések is többet mutattak ennél....
2010. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
58%
jah amúgy nem is egyenruhában, hanem csak a mellényben megy be.
2010. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Épeszű ember szimpatizál a gárdával. Akik nem, azok csak a médiából, esetleg baloldali, MSZP, Fidesz pártújságokból tájékozódnak. A Gárda eddig csak jót tett, semmi rosszat, mégis folyton támadják. És olyan mondvacsinált indokkal akarják betiltani, hogy "félelmet kelt", sőt még a ruházatukat is betiltották. Hol a demokrácia, amiért ma annyira sír a szátok?


Mellesleg számtalan országban működik a Gárda, és ott ha normális kormány örül neki. Nem tudom pontosan melyik országban, de államilag is támogatják a nemzeti gárdát. Nem támadni kéne, inkább csak hagyni hogy segítsenek.


Mellesleg azért fog bevonulni gárda egyenruhában, hogy tudassa az országgal hogy nem tilthatják "csak úgy" be. A nemzeti öntudatot próbálják rombolni, a gárda pedig egyre építi. Úgyis a jó fog győzni!


Egyébként meg nem tudom honnan vetted hogy a Fidesz támogatja a gárdát. Akkor Orbán mégis miért mondta, hogy :"Azt fogom csinálni, mint Horthy a nyilasokkal. Kiosztok egy pofont és haza zavarom őket."


Lehet nem pontos az idézet, de valahogy így szólt.


Szebb jövőt, minden honfitársamnak (igen, még neked is, és minden MSZP, FIDESZ, SZDSZ, Jobbik, stb szavazónak)


döntsetek jól vasárnap!

2010. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

"Egy komoly politikus nem teheti meg azt, hogy gárdista egyenruhában megy be a parlamentbe."



Mért ne tehetné? Kipában bezzeg bemehetne a magyar parlamentbe mi? Csak a magyar ruha tilos!

2010. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Mi az hogy hergelni?

Ha nem folyt volna hecc kampány a gárda ellen, már az ország legnagyobb önkéntes szerveződése lenne.

Alkalmas lenne minden katasztrófa elhárítására, 1FT nélkül. Ép eszű ország ennek örülne, és szerintem a többségnek semmi baj nincs vele.


Csak egy szűk réteg aki ellene van, szóval lehet hogy ők hergelnek a gárda ellen!


TELJESEN EGYETÉRTEK VELED!!!

2010. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

"Én csak azt mondom, hogy nem kell hergelni azokat, akik nem szimpatizálnak a gárdával. Vona pedig éppen ezt teszi: hergel, gyűlöletet szít. "



Akkor senki se írjon fideszt védő hozzászólást mert utáljuk a fideszt és aki mellette kampányol gyűlöletet szít.

2010. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!