Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kíváncsi lennék a Fideszesek...

Kíváncsi lennék a Fideszesek véleményére, hogy miként is lehet nemzeti a Fidesz?

Figyelt kérdés

A Fidesz már 1990 óta a parlamentbe ül, de akkor ez ellen hogy nem emelte fel a hangját, hogy hagyhatta ezt az egészet? Vagy akkor még liberális volt és mára megjavult?

Vagy csak szimplán eladták magukat dkg ra!


http://www.youtube.com/watch?v=Ru8CFl6MGmk


Csak egy példa a 4,5 ó anyagból, és hol a Fidesz hangja?

Vagy betömték pénzzel?


2010. ápr. 9. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
A fideszesek nem utálják a jobbikosokat. pont fordítva. Én szeretem az osztálytársamat, de ő szívből utál, mert a családom fideszes. Én úgy fogom föl a dolgot, hogy magyar nem utálja a magyart. Én úgy tudtam, hogy a jobbik egy nagymagyar párt, de ezek szerint nem. A fidesz úgy látszik magyarabb. Mert az a lényeg, hogy a magyarok szeretetben éljenek. de ezt a jobbikosok nem képesek fölfogni. szerintem együtt kéne a 2 pártnak legyőzni a balt.
2010. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Le az orbánjúgenddel!
2010. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

Ugyan én MSZP-s vagyok, de egy párt sem lehet nemzeti, vagy a teljes népet kielégítő! Minden pártra vannak akik szavaznak, a pártok (elméletben) a szavazóik érdekeit képviselik a parlamentbe...


Az meg, hogy már 90' óta otth rohadnak ellenzékbe és ha kormányoznak, he nem szidják a töbi pártot teljesen unszimpatikus... Mert ahogy OV mindta: "Nemekkel nem lehet országot építeni!"


Ezért lettem Fideszesből MSZP-s! Mert nem fogok olyxan emberre szavazni, aki 20 éve nemet mond mindenre, amiből neki nincs személyes haszna...

2010. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A fideszesek nem utálják a jobbikosokat. pont fordítva. Én szeretem az osztálytársamat, de ő szívből utál, mert a családom fideszes. Én úgy fogom föl a dolgot, hogy magyar nem utálja a magyart. Én úgy tudtam, hogy a jobbik egy nagymagyar párt, de ezek szerint nem. A fidesz úgy látszik magyarabb. Mert az a lényeg, hogy a magyarok szeretetben éljenek. de ezt a jobbikosok nem képesek fölfogni. szerintem együtt kéne a 2 pártnak legyőzni a balt.



De hogy lehet együttműködni egy párttal aki csak a a megszólalásaiban nemzeti?

Pont ez volt a kérdés de te nem akarsz válaszolni, csak hajtod az ostobaságod!


Akik ezeket tudták és nem érdekelte őket, az hogy lehet nemzeti?

http://www.youtube.com/watch?v=Ru8CFl6MGmk


Nem érdekel a kitérő, magyarázkodásod!

Válaszolj.

2010. ápr. 9. 13:57
 15/18 anonim ***** válasza:
37%

13:48


Khm, Pörzse Sándor(jobbik) kijelenti, hogy ő nem utálja a Fidesz szimpatizánsokat, csupán fel akarja nyitni a szemüket


Bayer Zsolt (fideszes újságíró, Orbán egyik csicskása) pár héttel ezelőtt egy lakossági fórumon a Jobbik szavazókat mély gyűlöletből, kicsi cickányoknak, s*ggfejeknek, és egyéb még ennél is trágárabb kifejezésekkel illeti.


KI UTÁL KIT ?

2010. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mert egy csomó pártkatona ült be minden 90-utáni pártba,hogy azokat belülről bomlassza.
2010. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Nemzeti zsindelypárt. Kivállóan képviseli izrael érdekeit.
2010. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

"Pont ez volt a kérdés de te nem akarsz válaszolni, csak hajtod az ostobaságod!"

Vagy csak fáj neked az igazság.


Mindenhova csak ezt a jobbikos agymosó videót tudjátok berakni.

2010. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!