Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért küld az mszp (vagy...

Miért küld az mszp (vagy valamilyen mszp szimpatizáns) folyamatosan smseket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
már kb 2hónapja kapom egy pannonos számról az smseket,amelyek a fidesz ellen buzdítanak mszp aláírással.néha különböző rendezvényekre hívják fel a figyelmemet. azért furcsa ez nekem, mert t-mobileos vagyok 3 hónapja lett új számom, ami ráadásul titkosítva van. valaki tapasztalt hasonlót?
2010. ápr. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is irkáltak, majd visszaírtam idézem "ne smsezz többet mert ha megtudom ki vagy kitépem a gerinced"

Azóta nem jött =)

2010. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írj vissza valami frappáns szöveget, h ne küldjenek többet, és h miért, h kábítsák ismét a népet...
2010. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírnál egy üzenetet?
2010. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze.itt van pl. a mai: " Jön Orbán és a szélsőjobb. All in? Bedobod a lapjaidat ha kis pártokra szavazol, vagy otthon maradsz.Ha nem akarsz hazardírozni szavazz az MSZPre!" vagy ez: "Kedves barátom! Tiltakozzunk együtt Kubatov Gábor és a Fidesz listázása ellen ma 14.30kor a SYMA csarnok főbejáratánál, a Fidesz kampányzárója előtt!Várunk!MSZP" -képzelem mennyien mentek el..:D
2010. ápr. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!