Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha Vona Gábort...

Szerintetek ha Vona Gábort kivonják a forgalomból még vasárnap előtt. Mi lesz a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
A Jobbiknak már számos alapítója kilépett, mert meglátták azt, hogy csak a pénz miatt működik a Jobbik; így már nem sok vezető maradt a pártban. Ha Vona kilépne, akkor valószínűleg a párt is megszűnne.
2010. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem összedőlne az egész, mint egy kártyavár. Nem feltétlenül jó, hogy így Vonára építették az egész pártot.
2010. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Emőke végre átveheti a hatalmat, és kirakja Morvai telefonszámát a kuruc.infora

Ilyen hosszú kések éjszakája 2.

2010. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Látom megy a jobbik lejáratás:D
2010. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha Vona eltűnnea párt éléről (bármilkyen okból),a párt is megszünne.Éppúgy ráépül a párt,mint a Fidesz Orbánra.

Ez nem a Jobbik lejáratása,hanem tény.

2010. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló.


Mire alapozod a kijelentésed? Semmire. Ha az én szemszögemből nézzük, akkor meg épp azért léptek ki, mert próbáltak az emberek egyenesek maradni benne. Vona amúgyis 2006-ban vette át a Jobbikot, mituán kilépett az akkori elnök. Nem tudom pontosan ki volt, de azt hiszem lényegtelen.

2010. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Igazából fogalmam sincs, hogy van-e még egy olyan Hazafias, Becsületes ember mint Vona Gábor. Nem sokan mernének szembeszállni a hatalommal rajta kívül, őt is elfogták már emiatt. A Magyar Gárdát is betiltották, mégis működik még. Viszont ha az egész Jobbik pártot betiltanák, már akkor sem lehetne megállítani azt a lavinát amit elindított! (Kinek jó, kinek rossz értelemben)

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha Vona eltűnne, ott lenne Morvai meg Szegedi. Ők is nagyon erős személyiségek. Szerintem Vona-Morvai-Szegedi trióra épült a párt, és nem kizárólag Vonára.
2010. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Vonát "kivonnák a forgalomból" jönne helyére egy másik Vona Gábor. Ugyan úgy. Ha Kiss Róbertet "kivonnák a forgalomból" jönne helyére egy újabb Kiss Róbert.
2010. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi. Átvenné a helyét más. Épp csak nem tudják kivonni :D
2010. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!