Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az EB selejtezőkön nekünk voltak a legmodernebb stadionjaink?

Figyelt kérdés
Miénk a norvégnál is modernebb volt!

2016. máj. 18. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez is bizonyítja hogy fejlődik az ország. Több stadiont kell építeni, ettől lesz jobb a magyaroknak.
2016. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2016. máj. 18. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mivel a Fradi stadionjában voltak a meccsek, ami az egyik legújabb Európában. A norvégoknál meg nem olyan népszerű a foci. De ha egy német, angol, spanyol, vagy akár portugál stadiont nézünk, akkor itthon csak kis stadionok vannak.
2016. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#4 Nézz akkor zsebhokit..
2016. máj. 18. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon boldog vagyok.

Ilyenkor érzem, hogy már minden varázslatosan csodálatos lett.

2016. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kovpet ***** válasza:
100%
Csak meg ne sérüljön valaki a meccsen, mert akkor nálunk sajnos nem a legmodernebb kórházba szállítják át.
2016. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyugi, Franciaországban rendes kórházak vannak. :D
2016. máj. 18. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak én vettem észre, hogy mi voltunk a legszarabbak az selejtezőkön? :D Román, görög, finn, északír, feröeri csoportból ismét nem jutottunk volna ki egy 16 fős EB-re. :D
2016. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felcsúton is szép a stadion, mégis másodosztályúak...
2016. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Görögországban az Olympiakos stadionja is szép.Ők kb minden évben kint vannak a Bl-ben vagy az EL-ben,igaz nem sok görög van a csapatban,meg néha a bajnokságban bundáznak,de legalább nem az állam támogatja őket.


"Csak én vettem észre, hogy mi voltunk a legszarabbak az selejtezőkön? :D Román, görög, finn, északír, feröeri csoportból ismét nem jutottunk volna ki egy 16 fős EB-re. :D"

Köszönhetően a szakma krémjének Pintér őőőőőőő Attilának is.Az elmúlt 16 évben Storck meg Dárdai mutatta meg,hogy ért valamit a "szakmához".

2016. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!