Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az EB selejtezőkön nekünk voltak a legmodernebb stadionjaink?

Figyelt kérdés
Miénk a norvégnál is modernebb volt!

2016. máj. 18. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Volt szerencsém, pontosabban szerencsétlenségem külföldön kórházban lennem. Hááát röviden csak annyi, hogy iszonyat ami itthon van, de akinek nincs viszonyítási alapja, az nem látja ezt. Szóval ennek fényében én le....om a stadionokat.
2016. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pintér miatt nem lettünk csoportmásodikak. :) Meglátjuk pénteken,mit csináltak a fiúk és a fiatalok Ausztriában. :)
2016. máj. 18. 17:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,én csak tv-ben néztem a meccseket.A meccseket,nem a stadionokat.És sokkal szívesebben nézek ócska stadionban jó meccseket,mint szuper-modern stadionban, sz...r meccseket.
2016. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a Fradit pedig szétverik (szétverték).

Így a stadionokra, csak addig van szükség, amíg építik őket, mert ez munkahely és beruházás.


Egyébként én támogatom a szegedi stadion építését.

Annyira nihil van mifelénk, hogy minden beruházás nagy szó!

2017. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!