Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki akar olyan kormányt,...

Ki akar olyan kormányt, melyben Pintér Sándor és Martonyi János a csúcsminiszter?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Viktor szeretné
2010. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ma a ma reggelben Orbán azt mondta, h. pintér tökéletesen megfelel a feladatra XD
2010. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tetszenek az ilyen kérdések. A nagy egyetértésben talán megbékélnek egymással az MSzP és a Jobbik szimpatizánsok. Hétfőtől közös szidásra fel!
2010. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Sokan akarnak ilyen kormányt:

1. az elvakult, meghülyített fideszesek

2. a Bilderberg

3. az alvilág

4. Orbán Viki és hívei

5. izraeliek, zsidók

2010. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ja és itt nem arról van szó hogy MSZP+Jobbik együtt...

Hanem arról hogy jó lenne körülnézni a Fidesz háza táján!

2010. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék.

Le vagyok döbbenve,meghalt Varga Zoli,Á ezt nem hiszem el...

Tegnap még szakértett a Liverpool meccsén.

2010. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Martonyi jöhet!!! Meg kéne nézni az akkori és a mostani külpolitikát. Akkor mertek volna a szlovákok bevezetni magyar-ellenes törvényt? Most az van, hogy merjünk kicsik lenni.


Gondolj bele: Neked mondták a szüleid, vagy Te a gyerekednek, hogy ne állj ki az érdekeid mellett? Ne védd meg magad az esetlegesen erőssebbel, vagy a veled egyszinten lévővel szemben? Hunyászkodj meg, szűkölj és húzz el a balfenéken???!!!!


Én szembe köpném magam.

És Te?

2010. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez tetszik. Ha a fideszről kiderül vmi, és az mszp illetve a jobbik kikéri magának (hiszen ez érthető), akkor az csak a két párt koalícióját jelentheti. Az mszp és a jobbik csúnyán leakarja járatni szent orbán atyánkat!!! Le az mszp+jobbik szövetséggel!!! fúújjj

Ez már komolyan nevetséges!!!


Mellesleg, az is aranyos, h. az orbánt valahányszor a fidesz programjáról kérdezik, vagy a vitáról (amit nem vállalt), mindig azt válaszolja, h. majd max az első forduló után, vagy majd, ha kormányra kerülnek, és felmérik az ország helyzetét. Ez milyen válasz? Ez nem zsákbamacska!!!! Azért szavazok egy pártra, mert tetszik a programja, vagy az irány, amit képviselnek. Nem azt kérem, h. a-z-ig kidolgozott programot mutassanak be, de amit a fidesz produkál az botrány!!! A jobbik programja már mióta elérhető, mióta megvannak a miniszterjelöltek!!! A fidesz csak akkor hajlandó bármiről is beszélni, ha már a kormányon van. Mégegyszer ez nem zsákbamacska!!!!

2010. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én, meg a szavazók többsége.


Az MSZP-Jobbik "baloldal blokk" nyekergése pedig nem érdekes.

2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A zsákból március 15.-én kijött a macska. www.fidesz.hu itt megtalálod a programot.
2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!