Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A braziloknak már eddig...

A braziloknak már eddig 3600milliárd forint körül van az olimpia "számlája". És még hol a vége? Ez kell nekünk is?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 12:43
1 2
 11/14 partizana ***** válasza:
Folyamatosan meg pályáznak újabb és újabb világ és Európa eseményeket, nyilván a görög példát nem úgy értettem, hogy arra tervezték, hanem úgy, hogy meglehetett tanulni, hogy mit kellene ezekkel a létesítményekkel csinálni az olimpia vége után. Ha ezek után athletikai, úszó stb. eseményekre pályázunk azokat ilyen létesítményekkel könnyűszerrel megkaphatjuk, így nem fog lerohadni a stadion/aréna. Illetve az egész világ felfigyelne ránk és ez turisztikai és gazdasági fejlődést hozna. Az a baj, hogy ezen az oldalon úgyis hiába magyaráz bármelyikünk is bármit, mert a másik akkor se ismerné el a másik véleményét ha fegyvert fognának a fejéhez.
2016. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11:Nekem semmi bajom a te véleményeddel,csak egyszerűen nem vagyok ilyen optimista ezügyben.Ha ilyen egyszerű lenne a "megoldás",egymás lábára taposnának a rendezésre jelentkezők.Én attól tartok,egy olimpia rendezéssel,nagyon túlvállalnánk magunkat.
2016. máj. 21. 11:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ezeket a stadionokat simán lehetne hétköznap is használni azoknak az átlagembereknek, akik fizetnek belépőt. A fidesz ezzel elérhetné azt, hogy folyamatos legyen a stadionok bevétele, és talán még pluszt is termeljenek. Úgyis mindenki azért problémázik, mert nincs hely ahol lehetne sportolni. Persze, ott vannak a konditermek, meg a bicikliutak. De azok nem olyan jók, meg többen is közlekednek rajtuk. Suliudvarokba meg már nem lehet bemászni, mert kiküldenek onnan (legtöbbször). Ezért mindenképpen jó lenne, ha egy ilyen stanion sportlétesítményként működne akkor, amikor éppen nem játszik egy csapat sem. Nem tudok hányan olvassák ezt, de aki egyetért velem, az kérem valahogy továbbítsa ezt az ötletet a fidesznek, hátha ők is jónak találják.
2016. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 partizana ***** válasza:

13#


Ez ott bukik meg sajnos, hogy ez által a tönkre menne a gyepszőnyeg ami nem pár százezer forint. Egyébként kilehet ezeket bérelni most is csak messze nem éri meg. Biztosan tudom, hogy egy szimpla műfüves nagy pálya bélése 80.000 egy meccsre tehát egy stadionban ez valószínűleg a 2-3 százezret közelíti meg.

2016. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!