Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a 2-es, és 4-es...

Támogatnátok a 2-es, és 4-es metró átépítését, hogy a Duna medrében, egy átlátszó alagútban közlekedjen?

Figyelt kérdés

Szerintem érdekes lenne és a turizmusnak is jót tenne. A metrósinek mellé lehetne egy korláttal elválasztott gyalogút is, hogy sétálni is lehessen a Duna két partján lévő állomások között a víz alatti alagútban.


Mit gondoltok?



2016. máj. 19. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanakkora felháborodás lenne mint a stadionoknál plusz nem vonzana annyi embert hogy behozza az árát mivel több milliárdba kerülne. Jah és az eddigi putrit kikéne pofozni miellőtt átmegy tokyoba pest mert undormány ahogy kinéz tiszta mocsok voltam londonban ami nagyobb pestnél viszont tisztább.
2016. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ép hogy megépítették a 4-es metrót és máris építsék át?

Ha van fölösben pár 100 milliárd forintod örömmel elvégzik.

2016. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt már mindenki elképzelte, ahogy haladt át a Duna alatt. Nagy látványosság lenne :)


Illetve nem, mert a Duna nem egy tisztavizű folyó, kb. húsz centire lehetne ellátni.

2016. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 leestem a székről :DDD
2016. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóval fontosabb tennivalók vannak a városban. Egyrészt a Duna gusztustalan, mocskos (oké, hogy az utóbbi időben önmagához képest sokat tisztult, de még mindig undorítóan néz ki), másrészt az alagút a meder alatt fut, ott semmi érdekes látványosság nincs. Sokkal szívesebben látnék egy - akár részben fedett - gyaloghidat, de ez sem létfontosságú.
2016. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban örülnénk itt többedmagammal Nógrádban, ha felújítanák a vasúti pályákat, meg esetleg villamosítanák is, meg az 1000 éves kocsikat is lecserélhetnék. Ez tenne csak jót a turizmusnak...meg nekünk!
2016. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézném, hogy úszik el a dinnyehéj...
2016. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sokat lehetne látni, mert sötét a vize.

Én arra gondoltam, hogy egy képernyőn a metróban lehetne látni felülről azt a részt, ami alatt éppen elhaladunk, de az egész metróvonal hosszában.


A gyalogút és a bicikliút a metró mellett ettől függetlenül nem lenne rossz, de mivel nagyon egyhangú lenne a látvány, nem lenne jó se.

2016. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!