Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, mi lett volna,...

Mit gondoltok, mi lett volna, ha Gyurcsány anno nyilvánosan mondta volna el az őszödi beszédet?

Figyelt kérdés
Akkor is ment volna a lejáratókampány ellene? Akkor is kifordította volna az egészet a média?
2016. máj. 19. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szavak helyett a tettek. [link]
2016. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nemigen lett volna másképp. Ugyanúgy lejáratták volna, ugyanazt a 3 szót ragadták volna csak ki a beszédből és mindenképp megpróbált volna a fidesz ugyanúgy politikai tőkét kovácsolni az egészből.
2016. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Már ezeréves, lejárt lemez az öszödi beszéd!

Más téma nincs, hogy mondjuk Orbánék miket tettek az országgal a 6 éves kormányzásuk alatt?

A Gyurcsányozást nem unjátok már?

Én már kezdem unni!

Olyanok vagytok, mint a Fidesz, hogy "mindenről Gyurcsány Ferenc tehet, a nép érdekeit képviselő Fidesz meg nem"

2016. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Remélem kormányváltás után még évtizedekig hallgatni fogjuk a "nyolc év orbán kormány"-t.
2016. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Más felhangja lett volna, mert egy nyilvános beszéd után nem lett volna az embereknek ilyen becsapottság érzése. Hogy már megint a hátuk mögött sunnyogtak el valamit, ami most (mármint akkor, 2006-ban) ki is derült.


Ha Gyurcsány vesz egy pálfordulatot, nyíltan kimondja, hogy hazudtak, nem ezt ígérték a választási kampányban, de szakít ezzel a politikával, más lett volna az egész megítélése. Így azonban azzal szembesültek, hogy teljesen más irányt vett a kormányzás, mint amit az ígéretek alapján vártak, ráadásul a kormánypártok ezt már akkor tudták.


Már aki még egyáltalán bármilyen szinten hitt a politikusoknak.

2016. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Orbán elmeállapotában romlás következett be, amikor az első ciklus után nem lettek újraválasztva. Akkortól kezdve mindent elkövetett, hogy újra hatalomra kerüljön, Gyurcsány tehát akár a feje tetejére is állhatott volna, akkor is az történt volna, ami történt. Itt két pszichés beteg ember "játszadozik" az ország népével, a hülye választópolgárok meg ennek még mindig felülnek és az Orbán háttértámogatók meg röhögnek a markukba (miközben már a Szépművészeti Múzeum kincseit is magukévá tették).
2016. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

#6

Nagyon szépen megfogalmaztad és igaz is!

Úgyhogy könyörgöm a többieknek, NE Gyurcsányt hibáztassátok, hanem Viktort!

Ő az, aki foggal-körömmel ragaszkodott/ragaszkodik a hatalomhoz!

Viktor egy elmeháborodott, megalomániás, csaló, gátlástalan diktátor!!!

Nem érdemli ki a "Miniszterelnöki" titulust!

Egy normális Miniszterelnök NEM kényszeríthet semmit, nem erőszakoskodhat, nem terrorizálhatja a magyarokat, nem rúgathatja ki a tanárokat és nem vonhat meg a tüntetőktől semmilyen támogatást, TB-t stb!!!

2016. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Sosem értettem, mit lehet, mit kellene azon a beszéden "kifordítani"?


Egyébként semmi nem változott: ha Gyurcsány színre lép, mond valamit, legyen az bármi, az ma a legjobb kormánypropaganda.

Elég lehozni a sajtóban, nem kell se hozzátenni, se elvenni belőle, még csak kommentálni se.

Amíg ő aktívan politizál, addig ő lesz a baloldal vezéregyénisége, ez neki nagyon megy. És a baloldal addig nem fog választást nyerni.

Én hosszú, politikában aktív életet kívánok neki. :)

2016. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

"Én már kezdem unni! "


Én már 6 éve is untam!


"Olyanok vagytok, mint a Fidesz, hogy "mindenről Gyurcsány Ferenc tehet, a nép érdekeit képviselő Fidesz meg nem"


Annyira be vannak tojva, hogy visszatér, hogy csak na. Ez az igazi össznemzeti rettegés...

2016. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennének betojva, ha visszavonulna.

Gyurcsány garancia a 2/3-ra.

2016. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!