Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közép-Európában létezik egy...

Közép-Európában létezik egy háttérhatalom, ami Soros György nevéhez köthető?

Figyelt kérdés

"Orbán azzal folytatta, hogy erről nem szokás beszélni, de Közép-Európában létezik egy háttérhatalom, ami Soros György nevéhez köthető."


Mi a véleményetek?



2016. máj. 20. 11:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
58%

Tessék itt a bizonyíték, hogy már a rendszerváltás óta pénzel bizonyos pártokat.


[link]

2016. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
66%

"Lásd pár éve a bilderberg csoporta is azt mondták konteo, , most pedig mindenki elfogadja, hogy létező háttérhatalom. "


Hol hallotál ilyet, csak nem maguktól a konteósoktól? :DDDDDD Így a valóságból üzenem neked, hogy normális emberek között közröhej tárgya a bilderbergezés meg a sorosozás is.

2016. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
48%

14:33, hány normális embert kérdeztél meg?


Ma jelent meg egy nagy jó jellemzés Sorosról:

[link]

Élvezzétek!

2016. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%
A pestisracok.hu hisztérikus ömlengése lenne a nagyon jó jellemzés? Mondjuk attól az oldaltól nem csodálom, ők mindig is a Bayer Zsolt-888.hu-kurucinfó vonalon mozogtak.
2016. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
39%
15:13, ne a pestisracok.hu-t savazd, Sorost fényezd! Cáfold meg a cikkben írtakat!
2016. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
81%

Én lesz*rom, Sorost, de a cikk maga egy konkrétumot se nevezett meg.


Én vagyok a hülye, hogy elpazaroltam egy percet a pestsracokra, amikor tudtam korábbról is, hogy mennyire igénytelen.

2016. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%

"Majd beszámoló hangzott el a FIDESZ vagyoni helyzetéről. Adományokból és tagdíj bevételekből eddig mintegy 200 ezer forintja gyűlt össze a szervezetnek. A budapesti és a 6 vidéki iroda berendezéseit és a működtetésre szánt 3 millió forintot a Soros Alapítvány folyósítja."

1989 október 13.-i Híradó.

[link]

2016. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%
Nemcsak Közép-Európában. A migránsokat is többek között ő uszította Európára, az ukrajnai puccsot is pénzelte, és még jó néhány háborúban benne van a keze.
2016. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%

"Cáfold meg a cikkben írtakat!"


A cikk nem ír semmit, csak őrjöngve hisztizik a szerző benne arról, hogy szerinte a liberálisok egoisták és rá akarják erőltetni az akaratukat másokra és hogy Soros tehet arról, hogy a Disneynél lesz meleg mesehős :D


Nyilvánvalóan egy elborult, zavart elme ömlengései ezek, ezért is csapong és hoz fel egymástól kilométeres távolságokra lévő témákat. Már csak a chemtrail emlegetését hiányolom.

2016. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
30%
Soros hívek, gyengék vagytok!
2016. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!