Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan támogatás, ami...

Létezik olyan támogatás, ami nem ledolgozott munkaidőhöz köthető?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nem találok munkát. A munkanélküli nem ad segélyt. A villanyom és a vizem ki akarják kapcsolni. Szinte hajléktalan vagyok, csak a kikapcsolás alatt álló házamban ( ami egy üdülő) húzhatom meg magam édesanyámmal. Valami olyan segélyt vagy segélyszervezeted keresek, ami havi valamennyi támogatást tudnának adni, vagy segíteni a közüzemi díjak kifizetésében. Nagyon sürgősen, mert nagyon nagy a baj. És ha kikapcsolják, akkor meghalunk víz és áramfűtés nélkül.
2012. febr. 3. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha legalább 1 éve regisztrált álláskereső vagy, a helyi önkormányzattól kérhetsz foglalkoztatást helyettesítő támogatást (régebben BPJ)

Ha édesanyádnak sincs jövedelme, ő is kérhet (külön)

2012. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Sz*r helyzet, de én meg nem értem hogy nem találsz munkát mikor itt a net, tele hirdetésekkel, meg eladót is lassan már minden második helyre keresnek, annyi munkahelyem volt az elmúlt 5 hónapban hogy megszámolni nem tudom már. Te meg nem találsz munkát egy éve??? Nem is keresel... vagy válogatsz... pedig nem teheted meg. Ha más nincs csinálsz munkát magadnak, azért van a két kezed. Varrjál, kössél, ragasszál, főzzél, tanítsál, bármi egyéb. NE kéregess... nyomorult faluban lakok, itt is van munka a környéken pedig ez már a világ vége kábé. Naponta 50 helyre küldök önéletrajzot átlagosan...gondolom ha te is így tennél már lenne munkád. Egy év alatt mindenképp. Alkalmi munkákat is lehet találni, építkezés, mosogató, statiszta, annyi minden van, segélyből nem lehet élni.
2012. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!