Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összes nép utál minket?

Összes nép utál minket?

Figyelt kérdés

YouTubon találtam ezeket egy hunos videó alatt:


"Barış Akın 5 hónapja

HAJRA TURAN! ATTİLA HUNS ARE LİVİNG! AZERBAİJCAN TURKEY HUNGARY KAZAKHSTAN KIRGIZİSTAN TURKMENİSTAN UZBEKİSTAN UYGHUR! ALL BROTHERHOODS ARE LİVİNG ! GREETİNG FROM ANATOLİA TO ALL HUNS!"


"FINNISH PATRIOT 7 hónapja

FINN-HUNGARIAN-TURK-KAZAK-MONGOL-JAPAN, WE ARE GREAT TURANIC BROTHERHOOD


OUR NATIONS ARE STRONG, BE PROUD PEOPLES"


És még több száz ilyen van!



2016. máj. 20. 16:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Ha buta emberek videóit nézed, buta következtetéseket vonsz le.

Melyik szakmunkásképzőbe jársz?

2016. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, te nem tudsz angolul?

Ezek nem gyalázkodó kommentek, hanem dícsérőek.


A fenti két komment is azt bizonyítja, hogy nem utálnak minket.

A török és a finn kommentelő is testvérvérnek kezel minket.


Ebből hogy vontad le azt a következtetést, hogy utálnak?


"OUR NATIONS ARE STRONG, BE PROUD PEOPLES"


Nyersfordításban: A nemzeteink erősek, legyetek büszke emberek.


Ebben hol van negatívum vagy utálat?

2016. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Te, a Jobbikosok meg a maszoposok nyomatják meg azt a dumát,hogy utálnak minket, én meg csak megkérdeztem itt, és idemásoltam ezeket,tudom,ogy dicsérőek.
2016. máj. 20. 17:21
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező most azt szeretné tudni, hogy miért mondják azt, hogy más népek utálnak minket, amikor ilyen kommenteket olvas youtube videók alatt. :)
2016. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

A szomszédos országok nagy része utál minket. De ott sem mindenki, szóval ez csak blabla.


(egyébként én nem vagyok valami büszke ezekre a kommentekre, tekintve, hogy pont a legcikibb országokkal mosnak össze bennünket (kivétel Finnország))

2016. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Már az "összes nép" kifejezésnél tudtam, hogy mókás kérdés lesz ez. :-D


Nem kérlek, a baloldal sem mondja azt, hogy az "összes nép" utál minket. Politikailag van szó ezekről mindig, ott pedig az adott ország vezetéséről. A "nép" általában meg van osztva. Ahogy nálunk is vannak palesztin-zsidó-semleges-pontleszarom török-kurd-semleges-leszarom meg örmény-azer-semleges-pontnemérdekel táborok...


"Nép" aki utál minket, azok maximum a románok/szlovákok, de akkora földlopás után amit műveltek, csodálkozol?

2016. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
tót és móc tényleg ellenséges, ez van, amikor rossz a tolvaj lelkiismerete.
2016. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Az említettek és a lengyelek kedvelnek minket. A románok, szlovákok, szerbek, zsidók utálnak.
2016. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Igazából nem nagyon értem ezeket a kommenteket. Hogy jön ide Japán? Mongólia? Ezeknek semmi közük a magyarokhoz. A türk népekkel kétségtelenül volt kulturális rokonsága az ősmagyaroknak több ezer éve, de mára semmi rokoni kapcsolat nincs a türk és magyar nép között. Az előbbiek a turanizmust az iszlámra cserélték, mi meg kereszténységre. A finnekkel meg csak nyelvi rokonság van, nem kulturális és vérségi.
2016. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként ha már vérségi kapcsolatokról beszélünk, a mai magyarság legközelebbi genetikai rokonai a lengyelek és az ukránok, lásd semino genetikai vizsgálat. Az ősmagyarok meg mivel kevert nép voltak nem lehet kizárólag ilyennek vagy olyannak besorolni.
2016. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!