Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összes nép utál minket?

Összes nép utál minket?

Figyelt kérdés

YouTubon találtam ezeket egy hunos videó alatt:


"Barış Akın 5 hónapja

HAJRA TURAN! ATTİLA HUNS ARE LİVİNG! AZERBAİJCAN TURKEY HUNGARY KAZAKHSTAN KIRGIZİSTAN TURKMENİSTAN UZBEKİSTAN UYGHUR! ALL BROTHERHOODS ARE LİVİNG ! GREETİNG FROM ANATOLİA TO ALL HUNS!"


"FINNISH PATRIOT 7 hónapja

FINN-HUNGARIAN-TURK-KAZAK-MONGOL-JAPAN, WE ARE GREAT TURANIC BROTHERHOOD


OUR NATIONS ARE STRONG, BE PROUD PEOPLES"


És még több száz ilyen van!



2016. máj. 20. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

1. nem cserélte senki semmire a turanizmust, mivel az eleve modern, 19-20. századi (kultur-) politikai ideológia, tehát több, mint ezer évvel a kereszténység és az iszlám UTÁN jelent meg.


2. Kulturális hasonlóság valóban létezik, mivel Eurázsia hatalmas sztyeppéiről származunk mindannyian és egymás kultúrájára kölcsönösen hatottak a törzsek.


Igaz ami igaz, nem vagyunk rokonai a türk népek többségének, ahogy a finneknek vagy a mongoloknak sem.


Egyébként a szláv tudat is elég katyvasz, mivel olyan népeket tömörítenek szláv név alatt, akik nem rokonai egymásnak, sosem érintkeztek egymással és kulturálisan is elég nagy szakadék van közöttük.


Szóval legalább annyira vagyunk rokonai a turáni népeknek, mint amennyire a szlávok egymásnak.


Most őszintén, mekkora különbség van egy szerb és egy Kirgizisztánban élő orosz között. Ég és föld.

Sokkal közelebb állnak hozzánk genetikailag, de ők mégis az oroszokhoz húznak, mert ugye azok is szlávok... Na persze.

2016. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11# Pont ezért van hogy ma a népeket nyelv alapján rokonítják.
2016. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

"Te, a Jobbikosok meg a maszoposok nyomatják meg azt a dumát,hogy utálnak minket, én meg csak megkérdeztem itt, és idemásoltam ezeket,tudom,ogy dicsérőek."


Akkor minek kérdezted meg? :D

2016. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%

"Pont ezért van hogy ma a népeket nyelv alapján rokonítják."


Igen, de a szlávnak nevezett népek többsége abban a tudatban él, hogy ők genetikailag is rokonok, nem csak nyelvileg.


Sajnos a magyar köztudatba is befészkelte magát az a téveszme, hogy létezik finnugor vérrokonság és nekünk a finnekhez genetikailag is közünk van a nyelvi hasonlóságon kívül.



A nagy szláv testvériség jegyében sokan úgy utálják egymást, mint a sz*rt.

Szerbek és horvátok kölcsönösen mészárolták egymást százezerszám. Csehek lenézik a szlovákokat, akiket hol elmagyarosodott csehnek, hol elszlávosodott magyarnak tartanak. Lengyelek sincsenek kibékülve a Balkánnal. Az oroszok és lengyelek között elég súlyos a gyűlölet. Az ukránok egy kanál vízben meg tudnák fojtani az oroszokat.

Hosszasan lehet sorolni.

Érdekes azonban, hogy a Kárpát-medencében a magyarellenesség a jelszó, ami hirtelen egységfrontba tömöríti az addig egymást agyázó szlávnak nevezett népeket.

2016. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%
*agyázó helyett anyázó (bocs, elírtam)
2016. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%

14# A magyar köztudatba az fészkelte be magát hogy nekünk a finnekhez se nyelvi, se semmi közünk nincs, még 1 rokon szó erejéig sem, valamint sehol máshol nem tanítják a finnugor nyelvi rokonságot csak itt. El se hinnéd hányan hiszik el ezeket a kamu városi legendákat.

A másik probléma hogy a magyar őstörténet témában az egész internet tele van szemetelve mindenféle nem szakmai oldalakkal ahol a magyarokat sumérokhoz, mongolokhoz, nepáliakhoz, földönkívüliekhez, küklopszokhoz (nem vicc olvastam ilyet is), amerikai indiánokhoz rokonítják, és az átlag ember alig talál hiteles oldalakat a sok szemét között.

Valamint szerintem nagyon gáz az hogy nemzeti berkekben a szőke kék szemű finnek cikinek számítanak, ellenben a muszlim, allah akbározó, vágott szemű, analfabéta kőkori szinten tengődő kazahokról, üzbégekről stb vért izzadva próbálják bebizonyítani a magyarok rokonai. Aztán utána ők vannak a legjobban felháborodva ha a román és szlovák magyargyűlölők a magyarságot mongolozzák...

2016. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
7%
Fene tudja, engem kevésbé zavar, hogy utálnak a románok, mint az, hogy a nagy azeri-kazah-üzbég testvériség részeként emlegetnek. A felsoroltakból a finn, török, japán az, ami európai szemmel nézve kultúrnépnek minősül.
2016. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Magyarok utálják az összes népet?


...

2016. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
hát én nem tudom drága testvérem hogy kik utálnak minket, de egy biztos az osztrákok nagyon le nézik az Ungarn-at..egy kalandvágyó Magyar-österreich munkás...
2016. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 Amilyen munkát nyújtasz, olyan fogadtatást is kapsz!
2016. máj. 22. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!