Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar reformok "működnek"?...

A magyar reformok "működnek"? Ha működnek, akkor miért kell egy embert egy kakaós csigáért előzetesbe helyezni, és miért ússzák meg azok a politikusok, akik súlyos milliárdokat sikkasztanak el és nem a megfelelő szférákra költenék?

Figyelt kérdés

Varga szerint:


[link]


[link]


Itt meg a lakosság anyagi helyzete:


[link]


[link]



2016. máj. 21. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert kapzsi mind.
2016. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Egy szó: demagógia.
2016. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Mi a demagógia?

Ne mondd már nekem, hogy "libsi" vagyok, csak mer szidom a Fideszt, akik megússzák a milliárdos sikkasztásért járó büntetést!

Ha téged elkapnának egy kifliért és több év börtönt kapnál, azt te igazságosnak találod mint azt, aki milliárdokat lop és megússza a börtönt?

Kicsit érdemes elgondolkodni ezen!

2016. máj. 21. 13:07
 4/9 A kérdező kommentje:
*csak mert
2016. máj. 21. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Orbán egy beteg ember, sajnos, és ami még ennél is szomorúbb az az hogy ez a beteg ember uralkodik Magyarországon.
2016. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miből szűrted le kedves kérdező, hogy téged támadtalak? A kérdésedre adtam választ, de látom nem sikerült felfognod.
2016. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Legalább odaírhattad volna, hogy a "demagógia" nem rám vonatkozik!

Akkor nem lett volna ez a félreértés!

Legközelebb pontosabban írd le, amit akarsz!

Amúgy nincs harag!

2016. máj. 21. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ország helyzete nem elsősorban a politikusokon múlik, hanem az embereken. Egy normálisan működő társadalom már rég megdöntötte volna ezt az Orbán-féle autokrata rendszert.
2016. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 21:56


Valami szinten igazad van, aláírom!

De ha a jelenlegi rendszerben hiába gürcölnek a megélhetésért, de nem jutnak előrébb 1-ről 2-re, azért a rezsim a hibás, mert hiába ígér már 6 éve béremelést, a fizetésen nem lehet észrevenni!

Ha emelték is, akkor mégtöbbet levontak belőle adó formájában, így lényegébe egy fillérrel nem vittél többet haza!

De az is nagy pofátlanság, gusztustalanság, hogy Viktorianus császár 0,9%-kal emelte meg a nyugdíjat az időseknek...

Mit ne mondjak...

Mi a rosseb az az 1-200 Ft. plusz?

Lóf***, semmi!

2016. máj. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!