Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért nevezik Magyaror...

Egyesek miért nevezik Magyarországot balkáni országnak?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük földrajzilag akkor még Vajdaság sem tartozik a Balkánhoz:

[link]


Ha pedig nagyon-nagyon akarjuk erőltetni és kultúrálisan akarjuk nézni a dolgokat, (ahogy a vajdasági szerbek is csinálják) akkor esetlgeg még Szerbiát mint országok bele lehet sorolni és esetleg talán még Romániát.


De magyarországot akárhogy nézzük, sehogy sem kategorizálhatjuk a Balkánhoz.


Ennek az ordas hazugságnak a terjesztésével főként balliberális oldalon találkozok. (Mint minden másik Magyarországot mocskoló dologgal)



#Magyarország #földrajz #liberalizmus #Balkán #degradálás #földrajz egyes #lógás földrajzról
2016. máj. 21. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a zenével jössz, amikor véletlenül átkapcsolok a nóta tv-re én mondjuk egyenesen a Balkánban érzem magam.
2016. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

# 11


A nóta tévés muskátli zenék nem nagyon balkániak. Hiányzik belőlük az a harmonikás ráadás. (meg még más is, de most mindegy)

2016. máj. 21. 23:02
 13/18 anonim ***** válasza:

# 10/12 Időpont ma 22:33


"Szerbiában nőttem fel. Úgyhogy én igenis tudom milyen az a balkáni mentalitás. Veletek ellentétben én nem csak otthon a pesti panelház foteljából ülve a halálafideszre.hu-n keresztül látom a világot."

Csak tudnám már megint hogy jön ide a fidesz. Fóbiásnak tetszik lenni? Ürgebőrbe varrták az üzenetet, csak szólok!


Innentől inkább el se olvasom, tökfölösleges, tele lenne részigazságokkal meg szerintemekkel. Meg meggyőződéssel. Azzal meg nem vitatkozom.

2016. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért,ha azt mondanák,hogy "banánköztársaság",az jobb lenne?
2016. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14/14 Időpont ma 00:02


A szóhasználatod alapján a fideszagymosott tökéletes kifejezés rád. Talán ha nem ugyanaz lenne a szava járásod, a stílusod, és még a mondandód is, nem néznének annak. Csak mondom. :-)

2016. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

# 15


Igen, jobb. Sokkal.

2016. máj. 22. 00:28
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

# 18/18 Időpont ma 00:30


Én meg pont erről beszélek. Ballibsizel, hazudsz, csúsztatsz, más emberek szájába adsz szavakat amiket nem mondtak... és még te vagy felháborodva amikor ezt számonkérik rajtad.


Az se jutott el a tudatodig, hogy én a szóhasználatodról beszéltem, szóba sem került a valós politikai hovatartozásod. De persze máris vagdalkozni kezdesz, mint akit most engedtek először megszólalni...

2016. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert az emberek tahók, mint a Balkánon.


https://www.youtube.com/watch?v=zY1MVQeeStY

2016. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!