Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a III. világháb...

Szerintetek is a III. világháború már javában folyik?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kiváncsi. Mindkét oldalról. Ha van kedvetek fejtsétek ki hosszabban, és javítsatok ki, ha butaságot írok, nem haragszok meg, lehet nem vagyok mindennel tísztában.(Sőőt..)



Lehet, hogy csak évtizedekkel kesőbb fogják elismerni/megnezevni?

A háboruk mindig is voltak és lesznek, de most az európai merényletek sorozata után nagyobb visszhangot kapott az egész. Oroszország - Ukrajna közt elég hosszú ideje folyik a konfliktus, miközben tűz szünetet rendeltek el. A szír országokban regóta nincs béke, és most Europát is bevonják. (Az egész , a Charlie Habdo terrortámadással kezdődött)

Mit nevezhetünk világháborúnak? és Európa képes lesz egyszer összefogni? Amerika ki mellé fog állni? Tényleg pénzeli az ISIS-t?



2016. máj. 23. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Rohadtul nincsen világháború.


[link]

2016. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
A 3. már rég véget ért, már a 4. folyik ;)
2016. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
De az is lehet, hogy már a hatodik.
2016. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
A világon a konfliktus mindig is fennállt. Volt "hidegháború" a nagyhatalmak közt. Létezett terrortámadás az IRA-ETA révén már 30 éve is. Volt népirtás (például a ruandai népirtás Afrikában). Oroszország és Csecsenföld közt a '90-es években, vagy Szerbeknél háború. Szóval nem több most sem...csak más vízhangja van. Több híreket látsz és hallasz és Európa is érintettebb a dologban. Nincs itt III. vh, itt tudatos önmegsemmisítés van minden oldalról és éljük fel a világ tartalékait rendesen. Arról kevés szó esik hogy jön a felmelegedés és Afrika irányából jönnek majd még többen...a víz kincs lesz és drágább...
2016. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Jó, de akkor igazából már az is világháború volt, amikor a horvátok harcoltak a szerbekkel, nem?

Meg a kubai rakétaválság is az volt akkor, na meg a sokadik közel-keleti háború is.

Tehát ez már lehet, hogy a XVI. világháború.

2016. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Ertem, ertem miert irod... csak kiemeltem egyet a sok kozul.Pl Oroszorszag a haboru mellett. Mas fele is tamad. Hogy tudott nagy hatalom maradni?

2016. máj. 23. 23:44
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Majd ha a gazdaság jó részét hadi termelésre fogják és nyíltan szembemegy egymással két világszinten jelentős katonai szövetség akkor beszélhetünk világháborúról, én szerintem..


Európa döglődik, mire a hülyébbek(liberósok) is észbe kapnak addigra már nagyon késő lesz, legalábbis Európa nyugati felének, remélem mi még időben leválunk.

2016. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát persze a hanyatló nyugat, szegény már hány évtizede hanyatlik... Abban nem kételkedem hogy Magyarország ismét a vesztesek oldalára fog állni, ebben már gyakorlatunk van.
2016. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
olyan hülye vagy kérdező, hogy az hihetetlen
2016. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Én már nem tudom mit higgyek, annyi elmélet van, annyi cikket lehet olvasni ,már nem tudom mi igaz ,vagy mi sem.

Egy biztos a politika és a politikusok a leggusztustalanabb faj a világon, a pénzről szól minden.

Mindennek anyagi oka van, én egy Zsidó-Amerikai egyeszséget vélek a háttérben felfedezni, és nekik a céljuk az Eu-t bedönteni, az Iszlám állam terrorszervezet pedig csak egy báb játékos, akit ők hoztak létre ,hogy legyen neve a gyereknek, adtak nekik némi anyagi támogatást, szervezettséget ,mert hát azt egyedül nem tudták volna véghez vinni, most miattuk beáramlott a szenny, és elindult a bűnözési hullám, az Eu szétesik ,kászor,lázadások, tüntetések, agresszió, harc,stb...tudjuk hova vezet.

DE!

Úgy gondolom az Amerikaiak elég ostobák ehhez, a lényeg ,hogy háttérhatalom, mi van akkor ha már annyi pénzed van ,hogy bármit megtehetsz??

Mi lehet a cél ezután? A csak és kizárólag a hatalom ,a birtoklási vágy, a megfélemlítés a kisajátítás, elnyomás.

Nah, pontosan ez történik jelenleg a világban, a fegyver gyáraknak is meg kell élniük valamiből, vajon azokat kik üzemeltetik? Nagy átverés az élet ,hazudnak folyamatosan, ahogy itthon kicsiben, úgy kint nagyban.

2016. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!