Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tvrutko miért nem szabta szét...

Tvrutko miért nem szabta szét a trianoni békeszerződést?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire lett volna az jó?
2016. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én azt nem értem, hogy ha most megtért és nemzeti, keresztyén, konzervatív műsorvezető lesz az állami tévében, miért nem veszi le a baseball sapkát és hívják őt a jövőben születéskori nevén, Balogh Szilárdnak.
2016. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"miért nem szabta szét" Ezt csak én nem értem?
2016. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá se nyúlhatott. Két szaki forgatta a lapokat glasszé kesztyűben. Persze így is volt szakadás, de sajnos nem elég nagy.
2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


8:00 perctől.

2016. máj. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A fasziban akkora ellentmondás van, hogy hihetetlen. Ő nem egy horvát származású magyar, hanem ő egy Magyarországon született horvátnak. Ami között csak annyi a különbség, hogy az első horvát kultúrában otthon van horvát nyelvet is ismeri tudja magáról, hogy horvátok az ősei, de Magyar nemzet részének tekinti magát. Tehát még a Horvátország ellen is háborúzna, ha kell.(De semmilyen háború ne legyen senkivel sem!) Míg a második eshetőség nem tekinti magát a Magyar nemzet részének, hanem egy az egyben a Horvát nemzet része csak épp Magyarországon született. Tvrutko viszont a sorozatos húzásai révén meg mutatta már, hogy Ő Horvát és ez a nemzeti máz csak a megélhetés. Apropó Trianon hidd el nekem, ha előfordulna ugyan az a helyzet, mint 1920-ban nem lenne kétségem a felül, hogy drága barátunk simán kampányolna Pécs horvát várossá tétele mellett. Mind a mellett mondom ezt, hogy pont nekem is anyai ágon kevés magyar ősöm van. Még se veszek fel szlovén nevet és játszom meg egyszerre a szlovént meg a magyart.
2016. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
*horvát
2016. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Horvátország soha nem volt Magyarország része. Horvátország a Magyar Korona része volt, de a kettő nem egy és ugyan az. Az perszonáluniót takar. Tetszik tudni pont úgy ahogy Skócia sem Anglia része, hanem csak közös uralkodójuk van. Vagy ahogy I. Lajos királyunk idején sem volt Lengyelország Magyarország része, hanem 1 uralkodója volt Lengyelországnak és Magyarországnak. Másik példa.: A Habsburgok osztrák császárok voltak, de Magyarország és Horvátország királya is.
2016. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
8-as rendben, de mire célzol ezzel?
2016. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert ha szétdarabolja akkor automatikusan visszacsatolják a területeket és érvényességét veszti?
2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!