Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban a Fidesz lenne a...

Valóban a Fidesz lenne a magyarság szelleme?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem erről egyik haverommal és ő ezt mondta nekem.

Szerinte a Fidesz a tökéletes vezető párt Magyarországra, mert ennél jobban egyik politikai formáció sem testesíti meg a magyarok gondolkodásmódját.


2016. jún. 2. 07:23
 1/6 A kérdező kommentje:

#1


A Fideszben nagy tolvajok vannak, de azét olyat ne mondjunk már, hogy a történelem legnagyobbjai.

És itt amúgy sem csak a tolvajlásról van szó, hanem en bloc az egész mentalitásról.


[link]

2016. jún. 2. 08:00
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha az a magyar gondolkodás mód, hogy mindenért ami rossz másokat hibáztassunk, akkor igen a Fidesz a magyarság szelleme.
2016. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A kádárista magyarok gondolkodását megtestesíti, csak idővel ez a mentalitás ki fog kopni.
2016. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PresidentEvil ***** válasza:
93%

"Szerinte a Fidesz a tökéletes vezető párt Magyarországra, mert ennél jobban egyik politikai formáció sem testesíti meg a magyarok gondolkodásmódját."


Igaza van, de gyorsan tegyük hozzá, hogy ez minket minősít. Ha lenne igényünk a demokráciára, az önállóságra, az európai életmódra, ezek már régen lámpavason lógnának, mint bármelyik tisztességes országban. De nincs rá igény, jól elvagyunk a langyos sárban dagonyázva, még ha egyikünk-másikunk füle vörös is a szégyentől.

2016. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak már a kérdést is. A Fidesznek semmi köze a magyarság gondolkodásához, egy populista párt, azt mondja, amit a többség hallani akar. Úgyhogy elég nehezen testesíthetne meg bármilyen gondolkodásmódot.

Mondj egyetlen kormányt, aminek idején nagyobb volt a korrupció. Kár, hogy törölték az első válaszom, csak tényeket írtam. Közben meg lehet lámpavasozni, politikusok meggyilkolásával fenyegetőzni... Logikus. De azt nem lehet leírni, hogy nem magyarok és lopnak (és még alanyt sem írtam, bárkire gondolhattam).

2016. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14.24.


A korrupcióról ne dumálj, hanem tegyél ellene.

2016. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!