Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már minden edzőről kiderül...

Már minden edzőről kiderül egy bűnöző erőszakoló meg szadista?

Figyelt kérdés
most már a második amiről kiderült vagy ez valami szakmai ártalom
2016. jún. 2. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyikről derül ki, de tény, hogy a sportedzők között igen sok a vadállat.
2016. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Jogos kérdés.:) Amúgy szerintem nyilván jobban kivannak téve a kísértésnek mint egy átlag ember. Szerintem amíg nem történik gyermekáldás az ilyen esetekből, addig nem bírnak különösebb jelentőséggel.
2016. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Az edzők régebben élsportolók voltak. Akik élsportolók voltak a rendszerváltás előtt azokkal nagyon keményen bántak az edzésen, de azon kívül meg mindent elnéztek nekik. Ilyen körülmények között ritkán lesz akárkiből is normális értékrendű egészséges lelkivilágú felnőtt ember. Nyilván edzőként sem tudnak kibújni a bőrükből és szintén az előző rendszerben alkalmazott orosz edzői módszereknek pl az egyik alapja volt a fizikai és nemi erőszak. Vannak akik ma is ezzel próbálkoznak csak ma már ez nem elfogadott meg az élsportolóság nem jár annyi kiváltsággal hogy a szülők szemet hunyjanak az ilyen esetek fölött.
2016. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a jelenséget úgy nevezik, hogy selection bias (~kiválasztási elfogultság). Ha úgy próbálod megállapítani, hogy milyenek az edzők, hogy hallgatod a híreket az edzőkről, akkor magától értetődően csak rossz emberekről fogsz hallani, hiszen arról érdemes írni. Így mondjuk van 10.000 edző és abból 10 ilyen, akkor a 10/10.000 arány helyett 10/10 lesz az általad érzékelt arány, mert a 9990 normális edzőről nem hallasz (persze ezt az arányt csak most találtam ki hasra ütésre).

Ugyanerre épül minden rasszista érv is. Pl. követsz egy kurucinfó jellegű oldalt, akkor megírják naponta, hogy már megint cigányok bűnöztek, és te ebből leszűröd, hogy a cigányok többségében ilyenek. Pedig ahhoz, hogy tényleges arányokat állapíthass meg, azt is be kéne venni, aki nem bűnözik, de róla meg nyilván nem fog senki írni.

Szóval ha valamilyen általános következtetést akarsz levonni, akkor először fontold meg, hogy a kapott információkon milyen "szűrő" volt. Mert mindenen van valamilyen szűrés, és ez akár tökéletesen megfordíthatja az eredményt. Nem következtethetsz az összes edzőre az alapján, hogy páran milyenek, kivéve ha az a pár reprezentatív az összes edzőre nézve abból a szempontból. Vagyis ha az összes edző között akkora az erőszakosak száma, mint azok között, akikről hallottál. De ez nyilván ki van zárva hogy igaz legyen.

2016. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jah igen valami film van erről. Hát akkor hajrá lehet lesittelni őket aztán farizomra gyakorolhatnak.
2016. jún. 2. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondolom, hogy minden edzőről kiderülne, hogy bűnöző, és szadistákat erőszakol meg.
2016. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem mind az csak mostanság elég sokról kiderül. Csak feltünően kevés büntit kapnak mert fidesz közeliek.
2016. jún. 2. 18:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan edzőt konkrétan, aki birkákkal is folytatott intim viszonyt. Akkor min is vagyunk meglepődve..?
2016. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 tetro ***** válasza:
83%

18.40

mennyire sokról?

hány edző van az országban, és mennyiről derült ki mostanában?

2016. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nme tudom de a második híres megvhallani ilyen történeteket meg tesi általánosba jártam azok is ilyen elmebetegek voltak. Mindenkivel ordibáltak tök igazságtalanok voltak meg fogdosták a lányok seggt amikor mutatták hogy kell csinálni a gyakorlatot.

Szóval passz nem tudom mennyi van de van egy pár aki ilyen. Nem fehérholló jelenség.

2016. jún. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!