Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lettél szélsőjobboldali?

Mitől lettél szélsőjobboldali?

Figyelt kérdés

Aki kurucinfós értelemben véve szélsőjobboldali, de korábban nem volt az, azt mi indította el ezen az úton?


Meggyőztek titeket? Megváltozott valami miatt az értékrendetek, gondolkodásmódotok? Csalódtál az addigi irányultságodban?


(Az olyan válaszokat ha lehet mellőzzétek, hogy mindig az voltam vagy elkezdtem gondolkozni. Olyanokra vagyok kíváncsi, akiknek az életében volt egy pillanat, ami ebbe az irányba terelte.)


2016. jún. 4. 15:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
valószínűleg olyan válaszok lesznek hogy megbuktam érettségin és a zsidókat okolom emiatt, esetleg fogalmam sincs mi az a mikró és makroökonómia ezért a háttérhatalomra fogom a pénzvilág mocskát.
2016. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok szélsőjobbos, de szerintem azért, mert anno a polkorrekt megmondóemberek elkezdték bagatellizálni a cigánykérdést, és szubkultúra épült köré.


Hát igen a liberális ignorancia... Mert ha valamiről nem akarunk beszélni az nincs is.

2016. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
A valóság miatt. Ahogy Ganxsta Zoli mondaná "Isten hozott, öcsém, ez a való világ"
2016. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Ganxsta Zoli azt is megmondta nagy arcal hogy nem jutunk tovább a Norvégok ellen az Eb pótselejtezőn.
2016. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok szélsőjobbos, hanem liberalizmusellenes, konzervatív.Hiába hívnak sokan szélsőjobbosnak.


Pár évtizede az ilyen nézetek számítottak a normálisnak.

Aztán, jött az 1968-as csürhe szellemisége és minden a feje tetejére állt.

2016. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Hja kérem, a világ halad tovább, nem vár egyhelyben a magadfajta diktatúraimádókra.
2016. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Én szélsőségesen realista és racionalista vagyok vagyok.

Alapelvem, hogy "gondolkozz már, hülyegyerek".

2016. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%

"Én szélsőségesen realista és racionalista vagyok vagyok."


lol... legalább ne tennéd ki a neved!

az egyik idejáró legnagyobb hobbifelháborodó vagy

2016. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Fiatalabbként volt ilyen hajlamom, de már nincs. Ez a gondolkodásmódom és életbeli tapasztalatomnak köszönhető. Semmi értelme gyűlölködni és szélsőséges nézeteket vallani mert attól nem lesz jobb semmi. Az okos ember építő jellegű irányba hajt nem a határtalan szélsőségességbe és akár ezzel a saját honfitársát lealázva, lehurrogva.
2016. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%

"az egyik idejáró legnagyobb hobbifelháborodó vagy"


Megint lebuktam, A BDSRSTNT!!!

2016. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!