Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMP nyerné a választások...

Ha az LMP nyerné a választásokat, akkor Szél Bernadett lenne a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Schiffer András visszavonulásával ő az LMP 1.számú embere.

Ő lehetne az első női miniszterelnök Magyarországon?


2016. jún. 4. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

"Talán,mert még soha mem volt női miniszterelnöke az országnak,azért,és ennek biztos nem az az oka,hogy az összes női politikus "gyökér",ahogy te fogalmaztál...


Eleve sok Ákos-féle férfi,aki szerint a nőnek nem az a dolga,hogy sok pénzt leressen nem hiszem,hogy szavazna nőre,mert sértené az egójukat.."


Szinte biztos, hogy ha mondjuk más esetben a jobbik Dúrót indítaná akkor nem a femináci, hímsovinisztázós maszlagot nyomnád! :D

2016. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egy jobbikos nő nem hiszem,hogy miniszterelmökmszeretne lenni,mert számára az első az anyaság...
2016. jún. 5. 00:30
 13/20 A kérdező kommentje:
A jobbik eleve a fideszhez hasonló elveket vall a nőkről,eleve ne is indítanának női jelöltet,mert ellemtmomdana a programjuknak,a hímsoviniszta társadalmi nézeteiknek,így a sok rájuk szabazót veszítenék el egy ilyen lépéssel
2016. jún. 5. 00:32
 14/20 anonim ***** válasza:
Schiffer visszavonulásával választani fognak egy új pártelnököt és az a személy lesz az LMP első számú embere. Az pedig esélyesen nem Szél, hanem Hadházy Ákos lesz.
2016. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Na de ha indítanák?


Bár lehet tényleg annyi rá az esély mint arra, hogy az lmp nyerné meg a választásokat. :D

2016. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%

Jól van, ennek a kérdezőnek sincs sok esze, csak hímsovinisztázni tud:D

Az, hogy esetleg elfogadja hogy Bernikét szimplán a felszólalásai miatt tartják hülyének, áhhhh az kizárt:D

2016. jún. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Látom te sem tudsz a kérdésre válaszolni.

Nem azt kérdeztem,hogy szimpatikus-e neked..

2016. jún. 5. 16:22
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező te valahogy így tetted fel a kérdést :


Miért nem Bernike a miniszterelnök?

Miért pont azért, mert te nőgyűlölő vagy?

2016. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Lehet nem is mernék őt indítani,mert tudják,hogy milyen hímsoviniszta az ország nagy része,és negatív lenne egy pártra nézve,hogy nőt alarnak miniszterelnöknek.....
2016. jún. 5. 19:01
 20/20 anonim ***** válasza:

"Egy jobbikos nő nem hiszem,hogy miniszterelmökmszeretne lenni,mert számára az első az anyaság..."


Én nem szoktam ugyan a jobbikot védeni, de Dúró speciel elég haladó nézeteket vall a család+munkavállalás terén. Persze nem tudom, a nők munkavállalását gyereknevelés mellett úgy általában mennyiben tartja ideálisnak, amennyiben nem saját magáról van szó, de szerintem még azzal sincs baja. És a jobbiknak már női köztársaságielnök-jelöltje is volt (Morvai). Szóval néha meglepően haladóak.

2016. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!