Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIt szóltok hozzá, hogy a bor...

MIt szóltok hozzá, hogy a bor nagyasszonya visszatért?

Figyelt kérdés

Persze, hogy Kiss Elzára gondolok, aki most mint miniszteri biztos jött vissza. a jelző pedig nem tőllem van, hanem az agrárszektor.hu-ról.

Azért jó lenne tudni, hogy mit tudnak ezek az emberek, akik így ilyen szinteken tudnak visszatérni a munkaerő piacra gyes után. én is szívesen lennék ilyesmi titulust betöltő ember. szerintem tudnék is, hisz a hölgy feladatait el tudnám végezni, végzettségem nekem is teljesen más típusú, mint, ahogy az övé is, hisz egy jogász ne értsen már mindenhez könyörgöm. kollekció managmentet meg már régóta tanulmányozom. szal fazekas úr! itt vagyok :)



2016. jún. 8. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
most akkor mi a kerdes pontosan? mit szolunk hozza? szerintem 100/99 embernek ugyanugy mind1, mint nekem. azt hiszem, csak te porogted tul e temat.
2016. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!