Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volte ugy, hogy lemondtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volte ugy, hogy lemondtatok valakiről, vagy meguntatok a jatszodasait, s erre fel az illető visszatert, titeket akart?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak jatszadozasnak. Be ne dolj neki.
2016. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de akkor se akart engem, csak játszadozott tovább. És nem is mondtam le, ha egyszer még örültem, mikor keresett. Azt ajánlom, hogy tényleg tegyél le róla, ne csak úgy tegyél, mintha, persze ez nem két perc, érzelmi munka.
2016. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Story of my life!

Szinte csak ilyen volt. Úgy veszem észre, h kb. 90%-ban ez kell a pasiknak (persze ez alól is van kivétel).

2016. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam bizony. :)Na de van, amikor már hiába tér vissza.
2016. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Sose. Nőkről, ha lemondasz,azonnal továbblépnek a többi X darab f_szira.

26/F

2016. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt. Nem fogadtam vissza. Kozben megismertem a kesobbi ferjemet:)
2016. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nkem egy kivételével az összes visszatért, van aki utólagosan vall szerelmt és két éven át "üldöz". Most van egy legényem, akit szeretek, ő viszont elhanyagol. Ettől félek, hogy most meg vagyok nki, de ha lemondok róla, majd kopogtat..
2016. máj. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!