Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz gyűlölők Orbán...

A Fidesz gyűlölők Orbán Viktort utálják?

Figyelt kérdés
Kósa egy szimpatikus ember az MSZP támogatók körében is és több embertől hallottam, ha nem Orbán lenne a miniszterelnök, hanem Kósa akkor oda szavaznának. Hogy is van ez? Nem Orbán Viktor hozza egy személyben a döntéseket Kósa ellenében...
2010. ápr. 12. 16:07
1 2 3
 11/24 Dávid ***** válasza:
53%

Jah apám MSZP-s, nagybátyám is.

Utálják Orbánt, mert Pesten hallgatólagosan támogatta az erőszakos tüntetőket. Emiatt én is utálom.

Utálják a nagymagyarkodást, mások kirekesztését, a hazaárulózást.

Utálják a populista népszavazás miatt is, amelyet bármely útszéli csöves is támogatott volna , mert ki szeret fizetni? senki.

Mégis Orbánra szavaztam egyéniben, mert nem akartam még 4év válságot, munkanélküliséget, korrupciót, tétlenkedést.

De ettől még sokan utálják Viktort.

2010. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Sokan azért utálják Orbánt, mert azt hiszik, hogy diktatórikus tervei vannak, pedig csak azért tűnik olyannak, mert segíteni akar az embereket, nempedig hagyni őket a sz@rban.



Még is hogy?

Bérstoppal, vagy a fogyasztás leszorításával, hogy adót csökkenthessen a 4-500e ből élőknek.

Hogy ne 5 hanem 3 évente vehessenek új BMW t?


Ne vicceljünk már!


A bérek

2010. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
32%

És miért ennyire elvakultak az emberek? Nem teljesen mindegy hogy kinek az arca virít a miniszterelnöki pozícióban? Ha valóban a Fidesszel értenének egyet, az ő programjukban hinnének akkor akár Orbán Viktor akár Kis Pista a min. jelölt akkor is rá szavaznak, mert az a meggyőződésük. Ez szerintem csak egyfajta kifogás. Vagy azért mert nem is konyítanak a politikához egy szót sem, vagy pedig azért mert ciki lenne bevallani hogy az MSZPre szavazott. (Hát igen, elég ciki is!)

Mostmár csak egyet áruljon el mindenki! Aki lecigányozza Orbánt az honnan veszi ezt a fatális baromságot?

(egy fideszes)

2010. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

16:13 tényeket! láttad 13:30-kor a nemzetközi sajtótájékoztatót? Javaslom nézd meg felvételről!


Orbán úgy hazudik mint a vízfolyás.

2010. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Előző válaszoló egy kicsit erősen fogalmazott, de iagaza van.

Azért az elég szégyen ám, hogy MAGYARországnak egy CIGÁNY miniszterelnüke lesz.

2010. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a fideszt. Mondjuk még mindig jobb, mint az mszp. 1998-banmég a narancsokra szavaztam, akkor még szimpi volt az Orbán. De már nem. Nem értem miért nyomja annyira magát előre. Ő akar lenni a kiskirály, pedig már félre kéne állnia és átadni a helyet másnak.
2010. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16:20

Onnan hogy eredetileg Orsós Viktor volt a neve és a kedves édesapja is valami cigány góré...

Orbánt utálom én is nem a Fideszt.Nagy magyar..és hány gyerekének van magyar neve az ÖTBŐL?

2010. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17:05


Ha szerinted attól, hogy valaki cigány származású, és nem magyar neveket ad a gyerekének, még nem lehet hazaszerető ember és nem tehet az országért, érdekes egy gondolkodásmódod lehet...

2010. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
*már nem lehet hazaszerető*
2010. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Jó most ez csak egy példa volt...

Legnagyobb bajom vele h cigány.

Lehet rasszistázni, de akkor SE legyen cigány a kormányfő!

A Vér nem válik vízzé!!!

2010. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!