Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz gyűlölők Orbán...

A Fidesz gyűlölők Orbán Viktort utálják?

Figyelt kérdés
Kósa egy szimpatikus ember az MSZP támogatók körében is és több embertől hallottam, ha nem Orbán lenne a miniszterelnök, hanem Kósa akkor oda szavaznának. Hogy is van ez? Nem Orbán Viktor hozza egy személyben a döntéseket Kósa ellenében...
2010. ápr. 12. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Sokan azért utálják Orbánt, mert azt hiszik, hogy diktatórikus tervei vannak, pedig csak azért tűnik olyannak, mert segíteni akar az embereket, nempedig hagyni őket a sz@rban.
2010. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Annyira szánom azokat az embereket, akik szerint Orbán diktatórikus.

Én is utálom őt, de én azért, mert álnemzeti, narancsos liberális, miközben konzervatívnak mondja magát.

2010. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Kósát is épp elegen gyűlölik, minden választás előtt megpróbálják lejáratni valami szánalmas "botrány"-féleséggel.


Természetesen Orbán különösen jól gyűlölhető, mert le lehet cigányozni, le lehet törpézni, le lehet zsidózni, és lehet rugózni azon a tényen is, hogy majdnem 20 éve áll a fidesz élén, tehát "diktátor". Bezzeg az MSZP, amelyik állandóan "megújul", mennyivel jobb :))))

2010. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

A fidesz nem fog semmit

tenni a cigánybűnözés ellen


még meg is emeli a segélyeket

a pol. bűnözés ellen sem

2010. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
ha Orbán már nem lenne fidesz vezér, rájuk szavaztam volna
2010. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
16:13 tényeket! láttad 13:30-kor a nemzetközi sajtótájékoztatót? Javaslom nézd meg felvételről!
2010. ápr. 12. 16:15
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
engem undorít az a vezérkultusz, amit maga köré építtetett...ha valaki más lenne, egy fiatal, ismeretlen, de megnyerő ember a helyén, akkor lehet nem is vérezne annyira a szívem a fidesz hatalmas térnyerése miatt
2010. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Személy szerint én a FIDESZ-t azonositom Orbánnal. Ezért nem szeretem a FIDESZ-t. Nem olyan régen még azt mondta, hogy ha nyer a FIDESZ, akkor nem ő lesz a miniszter elnök. Érdekes módon mára ezt elfelejtette.
2010. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Én magával a Fidesszel egyébként ki lennék békülve, ha nem csinálták volna azt az elmúlt négy évben, amit csináltak.
2010. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Nem olyan régen még azt mondta, hogy ha nyer a FIDESZ, akkor nem ő lesz a miniszter elnök. Érdekes módon mára ezt elfelejtette."


Hazugság, nem ezt mondta! Ne emeld ki a szöveg környezetből!

2010. ápr. 12. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!