Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jó EB szereplés beindíthat...

Egy jó EB szereplés beindíthat, jelentősebb fotball aréna építést & ehhez kapcsolódó sportos életvitelt az ifjúság számára?

Figyelt kérdés

Nálunk a legnagyobb az öngyílkosságok száma, ami köztudottan az alcsony dopamin szint miatt van, ami aktív mozgás közben termelődik. Az elhízás, cukorbetegség és daganatos betegségek terén is az élcsoportban vagyunk, ami ellen a rendszeres testmozgás és az ezt motiváló sportos életvitel a természetes preventív szerepe. Ezek tények.


Magyarország sportban a foci az ami az emberek érdeklődését felkelti. Hiába nyerünk, kajak, kézi, vizi VB-t ha ez nem érdekli az emberek, mert a szocializmusban a társadalmi különbségek élezte indulatok elégtételézésével a focira kondícionáltak minket a vezetőink (6-3). Már nem lehet mit tenni, a labdarúgás már már genetikai szinten a magyarok figyelmének a középpontjába került.


Egy sikeres EB szereplés = kijutunk 4-es csoportból nagy mértékben az ifjúság figyelmét felkeltheti és könnyen találhatunk a mai csodacsatáraink (dzsuzsák, Bőde, Király) között példaképeket, akik ösztönezhetik az ifjúságot a sportos élet felé. Teljesen természetes, hogy rengeteg gyereket fociztatni országszerte, csak arénákban lehet, ami önmagában is eléggé inspiráló hatalmas közönsége előtt megmutatni mit tud az ember.


Lehetséges, egy jó szereplés, ami az egyeneskieséses szakaszba jutást jelenti, egy nagyobb footballaréna építési hullám beindulását a fiatalabb generáció érdekében?


2016. jún. 14. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztos pozitív hatással lenne, de azért nem kell ekkora változásra számítani.
2016. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
En szurkolok a sracoknak, egy dontetlen is jo szerintem, csak ki ne kapjunk mert Orban merges lesz annak meg sosincs jo vege...
2016. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Remélem. Már régóta nem épült új stadion az országban, mintha teljesen megfeledkeztek volna erről...
2016. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 PresidentEvil ***** válasza:
100%

"Remélem. Már régóta nem épült új stadion az országban, mintha teljesen megfeledkeztek volna erről..."


Ja, ezek talán már nem is szeretnek minket... :(

2016. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem műfüves pályán is lehet focizni a fiataloknak. :) Ami biztos, a fiatalságot biztos befogja indítani egy jó szereplés,de már nekik késő. Izlandi mintára kéne a focioktatást megindítani. De sebaj,szurkolok a skacoknak!


Félig ember,félig gép, Böde Dani, példakép!

2016. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

"Nálunk a legnagyobb az öngyílkosságok száma, ami köztudottan az alcsony dopamin szint miatt van, ami aktív mozgás közben termelődik. Az elhízás, cukorbetegség és daganatos betegségek terén is az élcsoportban vagyunk, ami ellen a rendszeres testmozgás és az ezt motiváló sportos életvitel a természetes preventív szerepe. Ezek tények. "


- Az utolsó mondatoddal feltetted az i-re a pontot.

1. nem nálunk a legnagyobb ez a szám. Még talán az első 10-ben sem vagyunk már benne.

2. az öngyilkosságnak rengeteg oka van. Ha csak a depresszióból eredő öngyilkosságokat vesszük, akkor sem jelentjük ki, hogy a depressziónak egyetlen oka van.

3. Európai országokhoz képest nem különösebben kiemelkedő az elhízottak aránya. De maga a mozgás nem is segít az elhízáson: az elsősorban étkezés kérdése.

2016. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
remélem, mert eddig nagyon keveseltem a stadionokat :(
2016. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs még stadionom a kert végében. :(
2016. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"a szocializmusban a társadalmi különbségek élezte indulatok elégtételézésével a focira kondícionáltak minket a vezetőink"


Ez egy gyönyörű mondat, igaz értelme nincs.

Én fociban kevésbé vagyok otthon, bár az EB-t figyelem, de még így is tudom, hogy Király kapus és nem " csodacsatár".

2016. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát ezek után a csodálatos gólözön után, a legkevesebb 5 új aréna felhúzása kellene !


Hajrá magyarok ! Nyerjük meg az EB-t. :)

2016. jún. 14. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!