Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meccset nyer a magyar...

Ha meccset nyer a magyar valogatott akkor igazolva van a huligankodas, de mi lesz ha veszitunk?

Figyelt kérdés

Ugye fennakadt a forgalom, es sok ember ki volt akadva, hogy hat miert kell fanyalogni vegre nyertunk vmit es ezaltal igazolva is lett az egesz csodules.


*A KERDESBEN azt irtam hogy huligankodas, de nem tortent semmilyen eroszakos cselekmeny, csak nem tudtam milyen szot hasznaljak"


Na mar most ezzel kapcsolatban a kovetkezoek a meglatasaim:


*amikor valamilyen bejelentett tuntetes, vagy felvonulas van (legyen az melegek vagy fogyatekosok felvonulasa) akkor egybol haborognak az emberek, hogy leall a forgalom, mikozben az a focis incidenssel szemben teljesen legalis, vagyis bejelentett


*oke, hogy most igazolva van a vonulas azaltal, hogy jaj vegre nyertunk, oruljon mindenki de mi lesz akkor ha veszit a magyar valogatott? Elore latom, hogy kaosz lesz urra a belvaroson, ha a tomeg elindul elkezd majd zsortolodni, katasztrofa lesz



2016. jún. 15. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Húzzál már bőrt a fogadra te magyargyűlölő provokátor. Ülj össze a Dk-s Mszp-s politikusokkal meg a Farkasházy Tivadarral aztán szurkoljatok együtt az ellenfélnek.
2016. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

En nem vagyok magyargyulolo egyaltalan, az egyetlen ok amiert magyargyulolo lehetnek az a te ostobasagod, de ez nem nemzeti hanem emberi sajatossag.


En eszervekkel es jozan esszel ramutattam arra, hogy egyaltalan nem kovetkezetes amit mondasz es oriasi logikai bukfenc van az ervelesedben. Egyaltalan nem volt szo politikarol, az altalam hozott peldak egyszeruen csak peldak, nem allitottam egy szoval sem, hogy tamogatom a melegjogi megmozdulasokat vagy az allatok jogait, illetve a magyar nemzetre se tettem semmilyen negativ megjegyzest.

2016. jún. 16. 22:50
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

"egyaltalan nem volt szo politikarol,"


ja, csak betetted ezt az álproblémát a POLITIKÁBA, mint valmi katasztrófát. Mondtam, mi a katasztrófa: ha arra ébredsz, hogy minden szerettedre ráomlott a 10 emeletes ház, és mindent elvesztettél 5 perc alatt - ez katasztrófa. Az hogy elakadsz a közlekedésben kellemetlen - naponta meg is esik, most pl a Szabadság-híd lezárva, dugó lesz mindenhol.

Az amerikai népszava szintjén ez.

Meg a többi "jáj csak ne nyerjenek a magyarok" ökörnek. De hát az ámerikai népszaga vállaltan magyargyűlölő szennylap, most is megírta, hogy nem akarja, hogy a magyarok bárhol nyerjenek.

[link]

2016. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert akadsz fenn a katasztrofa szon, a nyelv egy nagyon nem fix rendszer, vannak benne atvitt, tobbertelmu szavak, ha ezt te nem veszed tudomasul eleg szegenyes lehet az irodalomhoz valo hozzaallasod.


Melleseg azt is kiemeltem, hogy nem erdekel engem, hogy fennakadt a forgalom mert amint irtad ez minden nap megesik es ebben igazad is van. A tema amit en problemasnak tartok az, hogy ugyanez az esemeny ha mas alkalombol tortenik, ami raadasul meg bejelentve is van, az emberek mas velemenyen vannak, szitkozodnak es feleslegesnek tartjak az ilyesfajta megnyilvanulasokat.

2016. jún. 16. 23:55
 15/21 anonim ***** válasza:

"eleg szegenyes lehet az irodalomhoz valo hozzaallasod."

Ezt elég rosszul gondolod.


Jól van, menj aludni, és máskor ne tegyél fel felesleges kérdéseket a politikában, "katasztrófaként"


- mert igen szerény tudatállapotra vall ez az egész.

2016. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A szemelyedet serto mondat tenyleg amator volt a reszemrol, de azzal kapcsolatban akkor sem tudtal semmi jozan eszre tamaszkodot mondani, hogy az emberek nem targyilagosak ezzel kapcsolatban.
2016. jún. 17. 00:12
 17/21 anonim ***** válasza:

a focirajongó ultrák nem szoktak "tárgyilagosak " lenni- kicsi vadállatokként jönnek ki a meccsről. Ilyenek. Szokták kicsit kergetni őket a rendőrök, de azért nem kell igazán bántani őket. Az alábbi filmen az angol-orosz külön rangadó látható. A szárnyaló magasröptű vita hevében repülnek az érvek és ellenérvek - akarom mondani székek és székek :D

https://www.youtube.com/watch?v=tYotY58fhoI

2016. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ja igazad van, lehet a futball eseteben nem erdemes a raciot bevonni a diskurzusba:D


Hajra magyarok✌🏻

2016. jún. 17. 00:48
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg kérdező majd ha a melegfelvonulásra mész akkor is leáll a forgalom nem csak az Eb alatt.
2016. jún. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg 30-40 évente egyszer kilehetne bírni az ilyet egy szó nélkül.
2016. jún. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!