Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meccset nyer a magyar...

Ha meccset nyer a magyar valogatott akkor igazolva van a huligankodas, de mi lesz ha veszitunk?

Figyelt kérdés

Ugye fennakadt a forgalom, es sok ember ki volt akadva, hogy hat miert kell fanyalogni vegre nyertunk vmit es ezaltal igazolva is lett az egesz csodules.


*A KERDESBEN azt irtam hogy huligankodas, de nem tortent semmilyen eroszakos cselekmeny, csak nem tudtam milyen szot hasznaljak"


Na mar most ezzel kapcsolatban a kovetkezoek a meglatasaim:


*amikor valamilyen bejelentett tuntetes, vagy felvonulas van (legyen az melegek vagy fogyatekosok felvonulasa) akkor egybol haborognak az emberek, hogy leall a forgalom, mikozben az a focis incidenssel szemben teljesen legalis, vagyis bejelentett


*oke, hogy most igazolva van a vonulas azaltal, hogy jaj vegre nyertunk, oruljon mindenki de mi lesz akkor ha veszit a magyar valogatott? Elore latom, hogy kaosz lesz urra a belvaroson, ha a tomeg elindul elkezd majd zsortolodni, katasztrofa lesz



2016. jún. 15. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Szegénykém, azért hazaértél,ugye? avagy éhhalált szenvedett porhüvelyedet, csontvázadat ma megtalálják a 6-oson.

"katasztrofa lesz"

ismerd meg a szavak jelentését: ez pl. egy katasztrófa:

[link]

[link]


Budapest belvárosában elakadni, nem katasztrófa, csak kellemetlenség.


Katasztrófa, ha váratlanul alvás közben földrengés, vagy cunami ér- és arra ébredsz, hogy minden szeretted odaveszett, minden ingóságod, tárgyad elpusztult.

2016. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Te paranoiás vagy.
2016. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Milyen huligánkodás? Legalább ne hazudj és legfőképp ne láss előre káoszt. A jóslatokat hagyjuk meg Nostradamusnak.
2016. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Irtam a megjegyzes rovatba, hogy nem huligankodas tortent de nem tudtam mas szot hasznalni. Igazabol a tobbi szo ami eszembe jutott az is negativ jelentessel van felruhazva: csodules, bandazas. De talan nem ezen kene fennakadni amit megmagyaraztam, hogy nem tudok mashogyan kifejezni:D
2016. jún. 15. 12:51
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére még mindíg ti vagytok kevesebben akik egy sportsikerben is a minimális rosszat veszik elő. Egyenlőre senki nem halt éhen amiatt hogy később ért haza. Nem lett emiatt senki öngyilkos és életmentő műtétek sem maradtak el az ünneplés miatt. Ha ilyen lett volna az Index úgy is címoldalon hozná. Úgy hogy mindenki nyugodjon le a pi..ába újra járnak a villamosok.
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jaj persze, en nem azt mondtam, hogy nem ert haza senki, csak figyelj nem targyilagosan latod a helyzetet, illetve lehet, hogy te pont igen, de sokan masok nem.


Peldaul tegyuk fel, hogy valami bejelentett tuntetes van a kormany ellen, vagy felvonulnak a fogyatekosok, vagy az allatvedok szerveznek demonstraciot olyan vonalon, ami egyebkent forgalmas kozlekedesi utvonalakon halad.


Na marmost szerintem a tegnapi oromkodok tobbsege az ilyen helyzetekre azt mondana, hogy jaj hat minek kell ilyet csinalni, miert nem tudnak otthon maradni es beken hagyni a kozlekedesi utvonalakat.


Szerinted ez nem igy lenne?

2016. jún. 15. 13:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémáidért
2016. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Az még kisebb baj szerintem, hogy akik elfoglalták az utakat, azok háborognak a legjobban más felvonulások miatt. A nagyobb baj, hogy nem képesek erre a kérdésre se válaszolni, mert képtelenek az objektív látásmódra.


Nem lett senkinek semmi baja állításuk szerint. Egyrészt nem tudom honnan veszik ezt, simán lehet, hogy valakit kirúgtak ezért, nem számolna be róla a sajtó. Másrészt akkor mostantól nem szabad felszólalni olyan dolog miatt, amitől nem lesz valakinek komolyabb baja? Ez már végképp a vitaképtelenségüket mutatja.

2016. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 partizana ***** válasza:

A foci ilyen. Lázba hozza az emberek többségét, ezek az emberek simán csak örültek a hazájuk sikerének. pozitív dolog, hogy van valami ami így össze hozta a népet. Örömködésért meg senkit sem csuknak le, senki sem halt bele, és kizártnak tartom, hogy bárkit is kirúgtak volna, a melegfelvonulást nem keverd ide, az egy provokáló magamutogatás, itt viszont egy egész nép örült épp ezért már, mint egy tüntetés mert most minden magyar egyaránt egyetértve örült ennek, nem volt ellenzék, (vagyis volt csak hagyjuk szerintem, hogy mennyire magyarok, de emberségüket is..na szóval hagyjuk)


Nem történt tragédia, mindenki boldog volt, ennyi.

2016. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az ervelesed megint nem valami kovetkezetes, mert


1.) Azt mondtad, az emberek csoportja akik orvendeztek es akik miatt fennakadt a forgalom boldogok voltak.


2.) Azok az emberek akik a melegfelvonulason reszt vennek es orvendeznek, es bar miattuk is fennakad a forgalom ok is a boldogsagukat unneplik valoszinuleg.


A kovetkeztetesnek ezaltal a melegfelvonulast is igazolnia kellene, mert hogy arra tamaszkodtal az ervelesed soran, hogy mivel orvendeznek es boldogok az emberek, ezert teljesen helyenvalo dolog.


Vagyis konkretan mindegy, hogy mi okozza a forgalom felfordulasat, amig az emberek boldogak es orulnek addig a forgalom csak masodlagos dolog.

2016. jún. 16. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!