Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nováknak szerintetek fura a...

Nováknak szerintetek fura a helyzete? Mármint hogy a felesége milliót keres havonta, ő meg munkanélküli?

Figyelt kérdés

Olyan erős, és ,,hagyomány őrző" személyisége van, az ilyen felfogásúaknál pedig nem valami népszerű hogy míg apa otthon van a gyerekekkel, tanul, vagy babarádiót csinál (?vagy azt mondta hogy nem?) addig felesége milliomos, és eltartja a családot.


Politikus, azon felül Volner elmondása szerint vezetőt akar faragni (amihez Előd alkalmatlan volt elvileg). Szóval olyan visszás a helyzet.


Most meg megy katonának, szóval egy jó darabig nem fog dolgozni, titeket zavarna ha ilyen helyzetbe lennétek párotokkal? Szerintetek konfliktus forrás lehet ekkora társadalmi különbség férj és feleség között? (egyik az ,,elitbe" tartozik, másik pedig eltartott).



2016. jún. 15. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha a feleségével megbeszélték akkor NEKED!!! mi a gondod?
2016. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szinte mindenkivel megtörténik az életben, hogy munkanélküli lesz egy rövidebb időszakig. Túlzás hogy a felesége tarja el Novák Elődnek szerintem bőven van pénze.
2016. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem semmi gondom nincs vele! Csak érdekes helyzetnek ítéltem meg, és érdekel más véleménye is.


Nem is az konkrétan hogy munkanélküli, Dóra a felső elithez tartozik, míg előd ha nem fog politizálni, az egy szem érettségiével és az összeszedett ,,hírnevével" aligha kap 200.000 FT-felett pénzt.

2016. jún. 15. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Èn azt birom hogy minta csalàdnak vannak titulàlva, 3 gyerek meg,nagy hazafiak, meg bla bla bla


Szerintem havi 2-3 milliòbòl mindenki, vagy majdnem mindenki tudna olyan minta csalàd lenni mint ôk, nagyon làtszik mind a kettôn hogy nincsenek agyon hajszolva, olyan tipikus osztràk-svàjci keverèk kielègült televagyok pènzel fejük van,

Ès most hogy elôd koma "munka nèlküli lett" nem hiszem hogy dòrika mindennap kèrges kézzel ès fàjjò hàttal vinnè haza a minimàlt,


Hagyuk...


A jobbikban egyik politikus sem termel se fizikai,se szellemi javakat az orszàgnak, ugyan ugyan olyan mint a többi szar pàrt,


Ès most majd elmegy katonànak,.. Kit érdekel ??!

Ès ott mit fog csinàlni ?

Szerverparancsnok lessz, vagy mi ?

2016. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:

Mitől tartozik a felesége a felső körbe?

Amúgy a házasság erről szól. Jóban-rosszban.

2016. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit érdekli őt szerintem. Ráadásul, ha lesz egy babaműsora, akkor abból lesz pénze amit szeret és amiben jobb. Mert Előd egyszerűen nem politikus, hanem újság és műsorvezető alkat. Hibát követett el, amikor a politika kedvéért otthagyta a Magyar Jelent, melynek egykori tulajdonosa Ő volt 2009 előtt, majd átvette a főszerkeztői és tulajdonosi műveleteket tőle Toroczkai.

Neki az a stílus fekszene, mint amit Bayer Zsolt csinál vagy Csintalan. Mindketten ugyanazt a pályát is járnák be.

2016. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha úgy látja hogy a piacon babatévé és baba rádió a hiánypótló termék, nincs jó üzleti érzékkel megáldva..
2016. jún. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!