Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 3 gyerek vállalás esetén a...

3 gyerek vállalás esetén a munkanélküli cigányok is megkapják a 10-20millió forintos támogatást?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, de remélem nem adják minden jött mentnek oda abból amit én adózok.
2015. dec. 17. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem várd meg, hogy mi lesz a dologból.

Még százszor fognak rajta módosítani, mire leszűkítik a kört annyira, hogy csak a felső középosztálybelieknek és az afelett állóknak jár majd vagy szépen elfelejtik idővel.

2015. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt, ez még csak egy tervezet, mindenki nyugodjon le a p.csába!!

Másrészt, viszont a tervezet is csak és kizárólag új építésű lakás vásárlására, vagy új családi ház építésére vonatkozik. Ne aggódj, nem fognak a cigányok családi házakat építtetni, csak az értelmesebb része.

2015. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én annak sem adnék ennyi pénzt, aki csak a PÉNZ miatt szül 3 gyereket! Ezt most azért írom le, mert nemrég hallottam az unokatesómtól, hogy az ő rokonának a felesége azt mondta, szülne még egy gyereket, hogy támogatást kapjon. Erre sokan kiakadtak.
2015. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól beadna neki, ha mindenkinek elkezdenék osztogatni.

Nem sok kellene az államcsődhöz.

2015. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

"Én annak sem adnék ennyi pénzt, aki csak a PÉNZ miatt szül 3 gyereket! Ezt most azért írom le, mert nemrég hallottam az unokatesómtól, hogy az ő rokonának a felesége azt mondt"


Jól van öcsém, ha ezt mondta a szomszédod sógorának a szomszédja.

A sok agyhalott megint keveri a dolgot.

Nem mindenki a pénz miatt szül még egy gyereket, hanem azért , mert eddig nem volt rá keret, most ezzel a felállással viszont valszeg beleférne.

2015. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"nem fognak a cigányok családi házakat építtetni"


Emlékszel, amikor a 2000-es években a szocpol miatt építettek alapozás nélküli, egytéglasoros falú, vakolatlan családi házakat?

2015. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van x millió önrészük, akkor igen. Viszonylag kevés ilyen van köztük!
2015. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

""nem fognak a cigányok családi házakat építtetni"


Emlékszel, amikor a 2000-es években a szocpol miatt építettek alapozás nélküli, egytéglasoros falú, vakolatlan családi házakat?"


Bizony-bizony, nagy múltja van a szocpol-csalásoknak. A cigányok csak eladták a szocpoljukat bagóért, valami vállalkozó meg egy épphogy álló, filléres disznóóllat felhúzott, amibe sose költözött senki, de a pénzt lehívták. Sok kiskapu volt. NEm szabad kapkodva törvényt hozni.

2015. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ConnectCare ***** válasza:
15%
Remélem inkább a cigányoknak adunk húsz milliót gyerekre, mint jött-ment diplomás szíreket fogadunk be ingyen!
2015. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekek, ebből nem fog sok jó kisülni. Nálunk ukránba hasonló programot hirdettek meg még 2008-ban. Abban az időben majdnem 15 ezer usd fizetett az ukrán állam a 3-ik gyerek után, amit 3 éven belül havonta ki is fizetett és arra lehetett költeni amire a szülő akarta. Ez havonta 416 usd jelentett amíg az átlagfizetés 150-200 usd volt.

Azt ugye mondanom sem kell, hogy a cigók minden évben pottyantottak egy purgyét és az állami pénzből éjjel-nappal dáridóztak úri módon úgy, hogy a legtöbbje életében egy napot sem dolgozott. Bezzeg amikor a behívókat osztogattát ők nem kaptak, mert analfabéták meg megbízhatatlannak minősítette őket a hadkiegészítő parancsnokság vezetője...

2015. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!