Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznak a homoszexuális...

Jeffrey Spender kérdése:

Kire szavaznak a homoszexuálisok, hogy a balliberálisok iszlamofilekké lettek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

A magyar meleg társadalom most két kő közé van szorulva. Az amerikai illetve más nyugati országokkal szemben (ahol a MÉRSÉKELT jobboldal jelentősen meleg-barátabbá vált az évek alatt, így például a meleg republikánusok/konzervatívok már nem számítanak fehér hollónak), Magyarországon még mindig melegellenes a jobboldal jelentős része. A családmániás Fidesz, illetve a Jobbik meglehetősen elutasító velük szemben.


Egyébként engem meleg emberként nagyon zavar ez az iszlámfilia. Még a mérsékelt muszlimok is sokszor intoleránsak, maradiak, és ezért veszélyesek a homoszexuális emberekre. Sajnos amerikai értelemben vett konzervatív vagyok, úgyhogy nincs olyan párt amire nyugodt szívvel tudnék szavazni (hisz a magyar pártok mind balosak gazdaságilag).

2016. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még képzavarban vannak.
2016. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez a balliberálisok iszlamofilek lettek összefoglalja az elmúlt 8 év Fideszes agymosásábak az eredményét. Valaki, aki azt se tudja, mi az a baloldali, mi az a liberális, meg fogalma nincsen arról, hogy milyen alapon áll ki a liberális eszme a vallásszabadság eszméje mellett(nem azért mert szereri egyik vagy másik eszmét), határotott véleménnyel tesz fel egy teljesen értelmetlen kérdést.
2016. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szégyen, hogy az első válaszolót lepontozzák, aki a kérdésre válaszolt, első kézből szerzett tapasztalatok alapján, érthető állásponttal. Ennél hasznosabb választ elképzelni sem tudok.


A kérdésre nem tudom a választ.

2016. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy olyan szélsőjobboldali pártra, mint a holland Szabadságpárt szívesen szavaznék. Ők elutasítják az iszlamizációt, mert a holland liberalizmus által elért értékeket féltik velük szemben. Több nyugati országban vannak nyíltan meleg képviselői szélsőjobboldali pártoknak, mivel felismerték ezen pártok, hogy a radikális muszlimoktól életüket féltő melegek potenciális szavazók emellett ezek a pártok olyan értelemben szélsőjobboldaliak, hogy a PC beszédet elutasítják és nyíltan kimondják, hogy az iszlám veszélyes Európára.
2016. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, én is meleg.
2016. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

Háháhá, a libsik is két tűz között vannak most, szidják a meleget vagy ne?!:D


Jeff, imádom a kérdéseid, jól megfingatod a libsiket.

2016. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én elmagyaráztam, hogy a melegbarát, abortuszkövetelő, vallásellenes balliberálisok valójában miért nem Iszlámfilek.

De mit ér ha valakik sértődve kitörölgetik a válaszaimat?

2016. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pedig nyugat-európai értelemben szélsőjobboldali vagyok.
2016. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!