Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért nem vitte...

A Jobbik miért nem vitte tovább az eredeti, radikális irányvonalat?

Figyelt kérdés
Ebbe a zsúrpubiságba egyértelműen bele fog bukni a párt.
2016. jún. 20. 08:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tovább viszi, az a választók szellemi képességeit bizonyítja, hogy ezt nem látják. Persze a választóknak a Fidesz is nemzeti, az LMP meg zöldpárt (egyik sem igaz).
2016. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen kis párt csak szavazatok megosztására jó. hiába van 120 féle, a megszokott pártok vannak versenyben, nekik csak előny ha meg tudják osztani a vetélytársaik szavazatait.


A jobbik nem fog eltűnni, egyszerűen csak asszimilálódik és kiváltja az eddigi nagymagyarok ellenszenvét. Sokan hittek benne, nagyon a nemzeti érdekeket próbálta szóban képviselni, de észre lehet venni hogy ez a doog gyengült benne. Nem lesz radikális változás, nem lesz jó gazdaság, nyugati bér, SAJNOS nem fogják a területeket visszacsatolni (igen, volt aki még azt is elhitte, bármily meglepő).

Én sosem hittem a Jobbiknak sem a többi pártnak, nem is szavaztam eddig még, és nem is fogok, mert nincs kire. Amíg ilyen pojáca rendszer marad a Parlamentben nem is fogok.


Azt gondolom hogy a Fidesz 8 év múlva kiöregszik, a helyét a Jobbik (Fidesz 2) veszi át és folytatódik minden, kisebb változtatásokkal.

2016. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert ha tovább vitte volna az lett volna a baj. Tudod Magyarországon vagyunk. Bárki bármit tesz az csak baj. Ha radikálisak maradnak akkor az a baj. Most próbálnak változtatni azért mert tudták ők is hogy így soha nem fognak nyerni. Megtették a változást. Ez is baj? Igen! Ezért fog Magyarország eltűnni 10 év múlva. Az emberek tudják hogy a jelenlegi fidesz alkalmatlan rá hogy kormányozzon a jövőben. Természetesen a kórházak és az iskolák állapota nem téríti észhez az embereket. Sem az hogy politikusaink havi több millióból garázdálkodnak, míg a többi ember havi 100-200 ezerből kell megélnie. És erre azt mondják az emberek hogy rendben. Nem teszünk ellene semmit. És természetesen ez marad az elkövetkezendő sok sok évben amíg a normális emberek el nem mennek innen, nem lesz minden városban 1 stadion, felcsút - parlament - budai vár kisvasút.

Úgyhogy nekem már csak 2 évem van, 2018-ra adok még 1 esélyt hogy hátha megjön az emberek esze, ha nem én is követem apám és a tesvérem példáját, kimegyek kanadába.

2016. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mert nem akarnak örökké ellenzék lenni! Amúgy a programjuk még mindig ugyanaz."


NATO-tagság, EU-tagság, államadósság-kérdése? :D Ezekben mind megváltozott már a pártnak az álláspontja, és ha valamiben már változott, akkor másban is változ(hat).


"2018-as választásokon kapnak úgy 25%, max 30-at, Fidesz megnyeri megint a választásokat, kb. 45%-al, a csúfos vereség következtében Vona végrehajtja ígéretét és lemond. A Jobbik szétesik, támogatottsága visszaesik 10%-környékére és lassan eltűnnek."


Vona nem fog lemondani! :D Legalábbis lehet, hogy egy színjáték erejéig lemond, de körülbelül ennyi, a kongresszuson újraválasztatja magát.

2016. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!