Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb független magyar online sajtók?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még ő sem független, ő alkoholfüggő :D
2016. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nem nézed a zsidózást meg a cigányozást akkor a kurucinfo elég független. Lehoz lb mindent.

De inkább olvass több lapot

Nekem a hvg és a kuruc a kedvencem

2016. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs olyan, amibe ne lehetne belekötni. Ezt a szerepet lenne hivatott ugye betölteni a közmédia, de az ugye mindig is az aktuális kormány szócsöve volt, az utóbbi években ráadásul minden eddiginél jobban le lett építve, évi 80 milliárdba kerülő propagandagépezetté vált. Ennek következtében a legjobb amit tehetsz, hogy több oldalról tájékozódsz, és amit elolvasol, azt is fenntartásokkal kezeled. Persze vannak oldalak, amelyeknek a közelébe sem érdemes nagyon menni, mint pl. a 888, de a 444 is sok tényt feláldoz a bulvár oltárán. Én első körben az indexet szoktam elolvasni, mert bár ott is nem egyszer futottam bele olyan cikkekbe, amelyek ingatag feltételezésekre építenek, de mégis többnyire hitelesen bizonyult. Lehet mondani rá, hogy balos médium, csak az a megmosolyogtató, hogy 2010 előtt a másik oldalról köpködtek rá, hogy jobbos médium. Ami azért jelent valamit.
2016. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Független híroldal még csak-csak akad (bár nem sok), elfogulatlan viszont nincs. Azt ajánlom, hogy több forrásból tájékozódj, akkor valamennyire össze tudod rakni az igazságot. Én pl. origót és kuruc.infót is olvasok.
2016. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
index(pont)hu
2016. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!