Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után kérdéses még, hogy...

Ezek után kérdéses még, hogy az LMP az SzDSz, csak átnevezték? Újra itt az MSZP-SzDSz koalíció.

Figyelt kérdés

Sok naiv ember van, aki nem elég tájékozott, vagy egyszerűen csak nem lát tovább az orránál, és nem veszi észre, h LMP=SzDSz.

Sok bizonyíték van erre, a programján keresztül a plakátjain át, egészen addig, hogy Kóka pénzeli.

Aztán most itt van újra az MSZP-SzDSz koalíció:

[link]


2010. ápr. 13. 15:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%
majd csak össze licitáljátok:)
2010. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%

Már bocsi, de melyik párt utasítaná el ha egy másik visszalépne a javára?

Na mindegy, engem az se érdekel ha ők az új SZDSZ. Ha még lenne SZDSZ rájuk szavaznék. De most az LMP-re szavazok. Hajrá LMP!

2010. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
22%
Utolso ! Egyetértek veled !
2010. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Jólvan utolsó előtti, egy zsidónak nem lehet a szemére vetni ha az szdsz-re szavaz, mindenki a fajtája felé húz. Én inkább azokra vagyok kiakadva, akiket átvertek, magyarokat, és ugy szavaztak rájuk, mert buták voltak.
2010. ápr. 13. 16:34
 25/32 anonim ***** válasza:
60%
Na most meg már zsidó lettem. De ezzel nem mész semmire, ha zsidó lennék az se zavarna. Téged igen? Csak nem antiszemita vagy?
2010. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hát én a jobbik lehetőséget vetettem fel azzal, hogy te zsidó vagy. Mert ha az vagy, hát akkor értve van a dolog. Viszont, ha nem vagy zsidó, és úgy szavazol az lmpszdsz-re, akkor vagy ritka ostoba vagy, vagy ritka nagy gazember.
2010. ápr. 13. 16:42
 27/32 anonim ***** válasza:
43%
Vagy baloldali, liberális. Értsétek már meg hogy nem lehet mindenki szélsőjobbos.
2010. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Persze, én is ezt mondtam az előbb. Nálam okosabb emberek is megmondták már több, mint tíz éve. Aki manapság liberális/baloldali az vagy ostoba, vagy nagy gazember.
2010. ápr. 13. 17:05
 29/32 anonim válasza:
84%
Az LMP lehet az SZDSZ utódpártja ezzel kapcsolatban nem vagyok kompetens. De miféle MSZP-SZDSZ koalíció? Koalíciót a kormánypárt köthet egy hozzá ideológiailag vagy más érdekeltségekben közel álló párttal, hogy ne kelljen kisebbségben kormányoznia. A többi frakció esetében legfeljebb pártszövetségről beszélhetünk. A FIDESZ-nek meg úgyis 2/3a van úgyhogy tök mind1 h mit csinál a többi párt. Még nem tudom jó ez a FIDESZ 2/3 nem mondok véleményt. Én optimista vagyok.
2010. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem zsidó vagy, csak a hazádnak rosszat akaró.
2010. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!